Skocz do zawartości

Minibitwa #6 - "Kibelek - Tylko dla odwaznych"


ftorek

Rekomendowane odpowiedzi

hyhy - w sumie to nie wiem - bo w sumie to mial byc chyba interior - a mi wyszedl exterior :D

 

no ale nie wiem - wypowiedzcie sie czy mozna :D - w sumie ja bym sie do takiego kibelka bal wejsc... :D

 

idea jest taka - stal sobie sraczyk spokojnie na polu, az w koncu stal sie obiektem zaintereoswania Wielkich Przedwiecznych, tak wiec Cthulu wyslal swego syna Ythogtha aby ten sprawdzil ow tajemniczy obiekt, bedacy zrodlem ukrytej acz wielce poteznej mocy :D

 

zpdfo

 

na razie nie wiem ile mam triangli - jade sobie tak luzno - ale chyba i tak sie ewwentualnie zmieszcze grubo przed limitem :D

 

wc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hyhy - owszem, owszem - dorobie mu oczy i macki w ilosci 'duzo' :D - narazie to taki zapelniacz zeby pokazac o co mi chodzi :D

 

w sumie to nic nie pale i moze w tym rzecz :D - rzeczywistosc mnie wystarczajaco odurza... hyhy

 

pz

 

[edit] - merv - rowniez, rowniez kibelek pokthuluje - narazie to prosto od stolarza - a docelowo ma byc tak troche 'zuzyty'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ogien - kibelek gotowy (prawie - musze go jeszcze lekko powyginac - aczkolwiek bez dodatkowej geometri - i tak wiekszosc 'brudu' poleci na texie) - tylko niestety makabra bo dopadlo mnie detalenie bez umiaru - wiec mam i zawiasy, i haczyk, i inne bajery :D (nie wiem czy to jeszcze lowpoly czy juz nie - zobaczymy poozniej :D

 

narazie ma jakies 2.5k triangli - na potwora jakies 5 poojdzie - a reszta na jakies dodatkowe pierdoly, wiaderko moze, jakas beczka, kamien i krzaczek :D

 

pzp

 

wc_04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - potwor juz sie zmaterializowal - narazie tylko w mojej glowie - ale dzisiaj wieczor pewnie cos wrzuce (bedzie troche inaczej niz na pierwszym szkicu - w koncu Yog to czlowiek-zaba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ftorek jak moze to byc post wzajemnej adoracji skro nawet sie nie znamy ? :D

 

Fajowski sraczyk i tyle ;)

 

btw, Pan reklamujacy jest dobry :D:D co 3 postry reklamuje jakas padake nie wiem kto to wymyslil, ale jezeli max3d.pl ma stac na dobrym serwerze ktory sie nie wywala co 2 dni to to jakos przeboleje ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy - no wlasnie tak sie ostatnio zastanawialem - czy ja znam klicka 'na zywca' czy nie... (tak wiec uprzedziles mnie z odpowiedzia :D

 

tores - hmm - no wlasnie tak sobie wymyslilem zeby to na texie zrobic - zobacze - bo w sumie jak kibelek bedzie byc moze w uzyciu gdzeie indziej to by sie przydalo - bo w tej scenie to i tak tyl sraczyka jest lekko zasloniety

 

no nic - boojcie sie dziatki - bo oto Yog-Sogoth nabiera ciala :D (narazie ma cos 2700 triangli

 

pzoa

 

wc_07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - dodalem raczki - narazie tylko ksztalt - zabieram sie za ich udetalicznienie

 

potwora ma narazie 3700 triangli, wiec jeszcze ciut zostalo :)

 

tylko tak sobie mysle - otekturowac to, to bedzie masakra...

 

pzodra

wc_14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu jest w końcu premiera Call of Cthulhu na pieca, już od dwóch tygodni stoję w kolejce pod Media Marktem ;)

 

Świetny projekt, koncept jest całkiem z głowy? Bo nie kojarzę by mi się coś podobnego nawinęło, a co najważniejsze pasuje do Cthulhu mythos jak ulał, świetny.

 

Powodzenia w malowaniu. Jesteś moim faworytem w tej edycji bitwy jak narazie.

 

wazelina mode off. [disconnected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade calkiem z glowy (co niestety powoduje sporo slepych uliczek - to co tu wrzucam to czasem efekt wielu prob, kasowania, rzezania od nowa i tak dalej...)

 

wiesz - no podobny jest bo nie da sie ukryc ze czlowiek sie tak jakby interesuje i w odpowiednich kregach obraca :D

 

co do malowania - ehhh - przeraza mnie mocno... ale zobaczymy jak poojdzie :D

 

thnx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej dalej - swietnie mi sie dzis modeluje :D (jestem na etapie gdzie w sumie samo sie robi - loopy same wskakuja tam gdzie powinny byc i w ogole :) - gorna czesc potwora w sumie bardzo ku koncowi juz sie ma :D

 

te rogi w sumie malo ktulowe sa - ale co tam - nadaja mu taki zawadiacki charakter :D

 

pzoda

 

wc_24.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ftorkus, masz moj glos jak narazie, ja niestety chyba znowu nie dam rady skonczyc ;/ Chyba sie powiesze bo bitwa to jeakies fatum dla mnie, co zaczne to sie zwali tyle wazniejszych spraw ze skrzydla opadaja. Ale ten kibel skoncze, nawet jakbym mial to zrobic po bitwie. Za bardzo mi pomysl styral banie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napiszę nic konstruktywnego. Mi się to bardzo podoba. Jako że temat wybrałem sobie bardzo podobny, proponuję ostatecznie połączyć nasze prace tworząc Mega Bóstwo Kału :D

 

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laaaaa, ftoras, stworasiek BOSKI, dawno nie widzialem czegos na forum przy czym szczeka spadla by mi na ziemie- udalo Ci sie :) gwoli konstruktywnej krytyki napisze, iz nie mam nic do powiedzenia w kwesti technicznej, bo tak ;]

EDIT: a, mam nadzieje, ze nie masz nic przeciwko save as ;] wyladowal ten stworek w galeri my favourite :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności