Skocz do zawartości

Minibitwa #6: "PENTATOILET 777" by Woznkt


Woznkt

Rekomendowane odpowiedzi

W tym starożytnym miejscu, gdzie pięć wychodków przecina się w diabolicznym znaku pentagramu, przyjdzie na świat Ten Którego Imienia Nie Powinno Się Wymawiać Bo Niebo Spadnie Nam Na Głowy...

 

Taki pomysł koncept. Właściwie to nie chciałem startować w tej bitwie bo mam inne sprawy na głowie, ale jakoś tak mi się narysowało. Jest już kilka podobnych pomysłów, ale nic lepszego nie potrafię wymysleć.

 

Myślę że będzie to taki exterior na jakiejś polance......hmmmm....

 

pzdro

 

pentatoilet6ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli chodzi o pentagram to ktoś mi kiedyś powiedział, że jeśli chodzi o typowy znak szatana, to przedstawia się go właśnie z dwoma końcami do góry, że niby to symbolizuje rogi diabła, czy kogo tam.

Ja się na tym wogóle nie znam, więc nie wiem czy to prawda :P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie miał być to IC- Interior Clozet?

 

No i z budkami z serduszkiem, to ktoś już robi te kible;)

 

W 3d do góry nogami to dość względne ;)

 

Rób exterior scene całą, wogule trzymam kciuki:) pomysł mi sie najbardziej podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibel jaki jest każdy widzi, w sumie nic odkrywczego. Co do całęj scenki, to chyba nie będę robił studni, a bardziej jakąś paszczę która tam po środku z ziemi się wyłania i po jednej macce z każdego kibla. Ale pewnie to się będzie samo rozwijało dalej.

 

Mam jeszcze taką ciekawostkę. Porównanie drewnianej ściany wymodelowanej z jednego kawałka i drugą z poszczególnymi deskami. O dziwo ta z deskami ma mniej tris :D

 

Dzieny za komeny i zapraszam dalej

 

pentatoilet010op.jpg

 

pentatoilet024ez.jpg

 

pentatoilet037un.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wymodelowałem mojego Złego i troszeczkę ziemi którą przy okazji on spękał :P

Plan jest taki że później sobie jeszcze sraczyki poprawię i dowypaśnię je, następnie jak już będzie wiadomo co i jak, to pewnie parę rozsadzę i porozrzucam dookoła, dodam trawkę, śmieci i tą ziemię i powinno być git.

 

ps. Nie wiedziałem jak się zabrać za tą ziemię spękaną, to chyba już czwarte podejście.....

 

pentatoilet044ud.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy - fajnie idzie - dajesz, dajesz :)

 

tak sobie teraz pomyslalem - zo to jakis goowniany bog za przeproszeniem - w sensie mi sie widzi ze te sraczyki to tak jakby oltarze - i to boostwo sie karmi tym co splynie tymi rynienkami - jakby taka ofiara czy cus... (twierdzisz ze to spekana ziemia - ale ja wiem swoje :D

 

zpoa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woznkt -> cos mi sie zdaje ze bedzie Ci ciezko przejsc plynnie tekstura od tego plane do modelowanej czesci ziemi(spekanej)

 

Jest z jajem, modele sa pikne, tylko obawiam sie iż ten exterior przy takim limicie (nawet) bedzie ciezko urozmaicic. W kazdym badz razie 3mam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności