Skocz do zawartości

POSTAC 3D: kobieta


Tomson

Rekomendowane odpowiedzi

to co widać to mój pierwszy projekt 3d

nie ukrywam że z początku miałem z nim sporo trudności...

dosyć trudnym zadaniem okazało się modelowanie realistycznej dziewczyny i wydobywanie z niej uroku...

(wpadłem - teraz przydało by się skończyć... :D )

na dodatek robiłem to na podstawie nienajleprzych zdjeć (niby równo z profilu i z przodu ale do końca tak nie było... jakość też taka sobie...) więc się troche namęczyłem ...

teraz najwiękrze trudności sprawiają mi te zaokrąklenia na więkrzych płaszcyznach... (tródno je odczytywać ze zwykłych zdjęc...)

niby z tych renderów które teraz pokazuje wynika że jest w miarę wporządku ale mam wątpliwości co do widoków z góry lub z dołu...

ciągle widze jakieś błędy do poprawki... (a soporo ich teraz widze...)

musze poprawiać miejsca w okolicach oczu (po stronie od skroni), skroń, szczęka do poprawki razem z brodą... górne części nosa... no i czoło, szyja, nie jestem pewien co do policzków...pozatym w miarę jest...

hehe...

(znając siebie poprawie jeszcze pewnie całą głowę...)

gałki oczne już są tylko jakoś ich jeszcze nie wsytawiłem...(chyba powinienem to zrobić na początku no ale trudno...) potem teksturki, swiatła... o których teraz nie mam pojęcia...

trochę nad tym wszystkim się zejdzie więc chwilowo robie se przerwe... (możliwe nawet że zrobie coś prostrzego a potaem powróce spowrotem do tego projektu...)

to co do tej pory wyszło umieszczam teraz tutaj.

 

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

powróciłem do tego projektu tylko na chwilkę...tak dla oderwania... poczym zaraz wracam do drugiego projektu... :)

na pierwszym obrazku można zauważyć zmiany jakie zaszły do tej pory...

następne poprawki (a pewnie będzie ich jeszce sporo....)w przyszłości... :)

 

20.jpg

 

a tutaj drobny experyment...

co zrobiłem: można się domyśleć...chociażby po tych rozmyciach na teksturce... :)

no ale wiadomo że docelowo tak nie zostanie...

jeśli chodzi o kontrast obrazka z renderu - został on zmieniony w photoshopie

no..

 

21.jpg

 

 

pozdro :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.

małe update....

coś mi się wydaje, że się rozwlekam w czasie z tym projektem... :)

znowu minęło 2 tygodnie nim znowu zebrałem się na zrobienie czegoś w maxie...

 

co do poprzedniego obrazka – no to rzeczywiście dziecinnie to wyszło...

teraz jest pewnie lepiej... ale nie jestem pewien tej wersji....

 

stwierdziłem że czoła nie będę pokazywał więc skupie się raczej tylko na tej części którą teraz widać...

no... :)

 

22.png

 

pozdro ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. :)

 

pierwszy model powiadasz . bombeczka.

mozna sie czepiac wszystkiego... oczywisice ze mozna ale jest naprawde cacy. kluja w oczy kaciki ust.

zastanawia mnie czemu nie polaczyles obu polowek ? po syfach w siatce widac ze to max :) wiec czemu tego nie zrobiles, jest przecie symetry, bo rozpolowiona to tak wyglada.... no niespecjalnie, kluje w oczy i odwaraca uwage... zle sie oglada.

 

 

pozdrawiam.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak to jest Twoj pierwszy projekt, to bomba, ale jest pare niedociagniec...

...jakies drobne smieci w siateczce i to co najbardziej razi - ona ma chyba zeza?!? [lol2] Ale idzie Ci niezle, zobaczymy co sie wykluje dalej...

PS. Nie mapuj twarzy planarnie, daleko nie zajdziesz. Poszukaj sobie tutkow na 3D total..

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po miesiącu nieobecności mały upland...

kontur nosa od lewej jest za mocny

malunek przy oczach mocno przesadzony...

oczy za sztuczne...

myślę że jak pomaluje usta i brwi, dodam trochę włosów przy uchu to powinno być znacznie lepiej...

:)

 

 

kobieta30.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"myślę że jak pomaluje usta i brwi, dodam trochę włosów przy uchu to powinno być znacznie lepiej... \"

 

no wszystko ladnie pieknie ale czemu ona jest niezespojona? i czmeu ucho nieprzyklejone? :) Moze najpierw to zrob a potem daj wlosy etc... Model podoba mi się :) Może górna warga troszkę za płaska jest, tak jakby na skórze była. Nie wygląda to zbyt naturalnie. I jeszcze jedno, wprawdzie ucho niedoczepionie jeszcze ale sam zauważ, że brakuje mu dolnej fałdki ze skóry (to gdzie się na kolczyk przebija), która zazwyczaj jest odstająca.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge swoja twarz uzyczyc do eksperymentow;)ciekawe czy rozpoznalabym sama siebie:]za spiczasta brodka, i cos dziwnego sie dzieje z tylu [ podejrzane? ] ;]

ps. to drugie oko pod zlym katem ustawione, calkiem niezle sobie radzisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności