Skocz do zawartości

[video] Silo 2 - 27 maj 2k6


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

jej Empeck to że mieliśmy inne zdania to nei znaczy że teraz non stop chce ci dogryźć :) nie myśl że do twojej wypowiedzi pieje - poprostu nie wyobrażam sobie siebie i nurbsów w mayce jeśli by mi przyszło modelować np twarz człowieka - czarna magia - np nie wiem jak można by za pomocą tego wymodelować nos itd czary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że mieliśmy inne zdanie, ja też nurbsów nie ruszam. Polygony w modelowaniu postaci rulez :) Po prostu zdziwił mnie poważny post w odpowiedzi na żart.

 

EDIT: Klicek, Ty używasz mirai mode? O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empecku kochany ale ja to rozumim tylko jak patrze np na pracki Stahlberga pokroju

 

stoolscreen.jpg

 

to zaczynam sie wtedy zastanawiać jak to możliwe. Tylko dlatego to napisałem. Poly for characters rules ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Klicek, Ty używasz mirai mode? O_o

 

W wingsie rowniez mirai mode , lepszego do tej pory w zadnym innym programie nie wynaleziono , no poza zbrushem2 :) reszta jest nie przemyslana za duzo przyciskow itp , oczywiscie jest to mirai mode z pewnymi zmiankami, zeby jak najbardziej udpodobnic prace do wingsowskiego workflowu wiesz jakies takie zboczenie no i najszybciej mi sie tak pracuje :)

 

Btw Hindus nie wiem czemu jakos jestem uczulony na pracki Stahlberka , nie wiem poprostu nie zachwycaja mnie i od dluzszego czasu sie zastanawiam co w nich jest ze ludzi zachwycaja ?

 

Mocno sie narazilem tym razem ? :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sticky keys - XSI ;)

 

Pewnie że o Mayauserach, bo jak wszyscy wiedzą w Mayce polygony to ciekawostka, a nie narzędzie pracy. Coś jak Nurbsy w maksie ;>

 

hyhy

 

Powiedz czego Ci brakuje w mayapoly to się wrzuci do Maya8 wishlist :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej nie no, nie twierdzę, że się nie da, ale obecnie imo to trochę beznadziejna technika :)

Oczywiście jeśli ktoś zna się na rzeczy to zrobi wszysko w NURBS'ach.

Moim zdaniem jedyną zaletą nurbsów w organice jest obłość kaształtów, a to można obecnie osiągnąć za pomocą SubDiv'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek ale ja sie nim nie podniecam ;) poprostu i tylko i wyłącznie ta pracka z tą panią to dla mnie coś wspaniałego jeśli idzie o maye - reszta prac Shahlberg to przeciętniaki których jest na pęczki - widywałem i zdolniejszych a mniej uznanych artystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gollum w druzynie pierscienia byl na nurbsach, potem na subdivach widac bylo roznice ;). programik zapowiada sie calkiem ciekawie. coraz wiecej wyspiecjalizowanych w jednym aspekcie softow sie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności