Skocz do zawartości

Taka sobie animacja...


sinclar

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie nie mialem jej nikomu pokazywac.. ( nie jestem z niej do konca zadowolony - to tylko montaz kilkunastu scenek ) ...ale ciekaw jestem waszych opinii. Piszcie co jest nie tak, co zmienic, co dodac ..moze jeszcze do niej wroce :]

Zajmuje ok. 14 MB.

 

http://www.ath.bielsko.pl/~sinclar/

 

A tutaj kilka screen\'ow z animy :

 

 

4.jpg

 

6.jpg

 

12.jpg

 

5.jpg

 

1.jpg

 

10.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie no...fajna animacja...bardzo przekonywująca animacja postaci, nie jest ani sztywna ani nudna, pajączek moze jakby robil nieco cięzsze kroki...ale i tak jest git....

Charecterem studia animowales wszytko?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postac babki to mix bipa z koscmi a pajaczek to juz same kosci. Co do ciezkosci poruszania to sie zgadzam, jednak miala to byc w zamysle szybka i zwinna jednostka (wymyslilem juz dla niej takie ruchy, ze...). fajniej by to wygladalo z jakims kurzem itp. a na pewno o niebo lepsze byloby z dzwiekiem ..jednak nie posiadam zadnych sampli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za___sta ta animka:D Szkoda, że dźwięku nie zrobiłeś do niej.To połowa sukcesu. Ale żeś tą panią skąpo ubrał[lol2] Miejscami wychodzą jej (_|_) na wierzch:) Rozumiem, że to zabieg mający zwiększyć popularność animki:D Przyznaję, że jestem pod wrażeniem:] Liczę, że pokażesz jeszcze jakieś animacje.

 

Pozrd[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio, czasami cos wyskoczy...hehe. Dzwiek bym chetnie dosztukowal, ale musialby mi ktos dac namiary na jakies sample chodu, walki itp. ..takowych nie posiadam jak i zdolnosci i umiejetnosci w tej materii ...hmm, a moze ma ktos juz jakies dzwieki-gotowce ? - bylbym zobowiazany ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłbym coś poszukać, albo nagrać, bo mam w sumie dobre mikrofony i mikser:) Powiedz, czego potrzebujesz, to zobaczę co da się zrobić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu...to by byla dluga lista. Chodziloby o odglosy krokow, ciosy, swisty miecza, uderzenia o metal, drewno, kamien, mechaniczne ruchy, jakies szamotania, glos kobiecy, szumy, troche wiatru, dzwieki do wstawek itp. ...no to wszystko co jest w animie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja!!! Twoj skromny tytul threada nie zachecil mnie wczesniej do pobrania filmiku, a zdecydowanie warto :)

 

Dzwieku faktycznie bardzo brakuje. Od razu dobralem fajna sciezke z soundtracka matrixa i chcialem dodać na próbę, ale nijak nie moge filmu wyedytować. Co to za codec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde nie lubie kidy ludzie pokazuja takie animacje !!!- czy ja naprawde nic nie umiem po to mecze saie 3 miesiace i mowie o swoim aviku ze jest spoko zeby jakis ...... mi wyskoczyl - i odebral mi sens mojego tworzenia - poszlachtac sie tylko!!- stary pelne uznanie ............. hlip hlip hlip.......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie animacja bardzo mi sie podoba ale są malutkie błedy:

 

1. to ladowanie na poczatku (ok 12sek) jest zbyt plynne (wydaje mi sie ze ona powinna bardziej sie pochylic)

2. pomiedzy 15-22sek poakzujesz jak bohaterka maszeruje - ma zbyt meski chod.

3. masz maly blad w riggowaniu rak (ramion) podczas tego marszu jej rece sa zbyt waskie w okolicy pach.

4. pajaczek chodzi bardzo ciezko - to juz wspominali poprzednicy (sam go robiles bo wydaje mi sie ze juz gdzies widzialem bardzo podobnego)

 

1 z gorszych ujec to to jak pajak trzyma ja w szczekoczulkach i idzie w strone scaigny.... natomiast bardzo podobaja mi sie ujecia ze skokiem ok. 35sek i ostatnie z pajakiem.

 

jesli cos wytknalem ci nieslusznie to przepraszam.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem niezly ruch. Wydaje mi sie, ze niezle wybrnales z wielu dosc trudnych ruchow. Dosc razi deformacja ramion, widac to szczegolnie w cyklu chodu, ktory zreszta mi sie podoba, jest bardzo wyrazisty. Fajne sa tez ruchy jak kobitka wymachuje mieczem i jeszcze kilka innych - np. jak uderza w sciane. Najgorzej chyba ladowanie po skoku i po uderzeniu w sciane, tam sie troche lamie widac zarwania mocno. Pajak jak ktos tez wspomnial lekko stapa, ale w ostatnim ujeciu jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności