Skocz do zawartości

Szczególne kwiatuszki


Gotham

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Widzę niesłychany zwrot... z szarości, zabaw mrokiem - cudo natury, światło, barwy... Piękne, cieszę się, że mój wpływ na wenę i to co za jej sprawą powstaje jest przeciwstawny do jakże zgubnego \"cudnej\" na Liszta...

Mam czyste sumienie... słodko dziękuję... niezwykłe...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, cóż te kobiety mogą uczynić!

Tyleż słodyczy dla pięknej dziewczyny!!!!

Maki są cudne, .......takie romantyczne.

Nie przesłodzone wcale, oszczędne w zbędną dekorację, w moim typie ale nie tylko- pewnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.ladne ale trudno mi powiedziec ile w tym malowania a ile photka.

.mimo to ladne.

 

.osobiscie wole, jesli maluje, malowac tak zeby bylo widac, ze maluje. Po ruchu pedzla w koncu mozna wiele powiedziec o czlowieku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham, zadziwiły mnie te kwiaty :> Dlatego, że wyglądają urzekająco sympatycznie, ponadto jest to pierwsza Twoja praca, którą mam przyjemność oglądać, gdzie kolorem dominującem nie jest skrzyzowanie czarnego z brązem, a całość nie wpisuje się w nurt nightmare-fantasy.

Cóż.... podoba się! Oj, bardzo. Chociaż tak pomyślałąm, że brakuje mi w wnętrza kwiata, przecież nie składa się on tylko z płatków i łodygi :) Ale to mało znaczący szczegół :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX wszystkim za komentarze i rady!

 

 

Co do zmiany stylu.... Niom bardzo się cieszę z ucieczki z jednolitego stylu bo ile można, wspaniały wpływ Uleńki. Ale nie zamierzam odejść od mojego nurtu... Po prostu moje prace będą wreszcie zróżnicowane.

 

Arphar-

 

photo – 0%

malowanko- 100%

 

Męczę to malowanie plamą zgodnie z radami kolegi Bigosława... Oczywiście pozerkałem sobie w referencje bo ino ogrodnikiem nie jestem.... A co do faktury to chciałem odtworzyć naturalną kwiatka a nie symulować prawdziwe pędzle. Bo po co....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by DruG

Arphar: a co mozna powiedziec o czlowieku, ktory nie czyta regulaminu?? ;)

 

Po pierwsze... raczej nie czyta regularnie :). A co mozna powiedziec? Ze na przyklad jest za pracowany i woli wypowiedziec sie na jakis temat na forum czasem niz ten sam czas stracic na czytanie regulaminu. Chociaz z drugiej strony... moglo sie tego, dajmy na przyklad: 27 sierpnia 2003 zmienic to, ze Arphary swiata tego, pisac na forum nie moga.

 

Dosc jednak zartow. Do regulaminu dostosowac sie wypada, wiec tak tez uczynie. W czasie najblizszym, w dobrej wierze dzialajac, avatara poprawie.

Za uwage dziekuje. W koncu po cos tym moderatorem ludzie bywaja.

 

Pozdrawiam

 

Co do pracy Gothama:

 

Originally posted by Gotham

photo – 0%

malowanko- 100%

 

Męczę to malowanie plamą zgodnie z radami kolegi Bigosława... Oczywiście pozerkałem sobie w referencje bo ino ogrodnikiem nie jestem.... A co do faktury to chciałem odtworzyć naturalną kwiatka a nie symulować prawdziwe pędzle. Bo po co....

 

Fakt, nie kazdy musi wykozystywac tablet do cwiczenia swojego warsztatu \"analogowego\".

Nie sprzeczam sie \"Bo po co...\" :)

 

Tak dalej Gotham :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham nie wiem co powiedziec - naprawde nie bylo trzeba ;)

teraz serio - praca jest swietna - bardzo mi sie podoba to jak maczki delikatnie sie stykają - sliczne - bez watpienia te dwa kwiatki tworza dobrana pare . Tyle odemnie Panie Kolego .Pozdrawiam serdecznie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro prosisz o rady a nie o oklaski to:

rada ogólna - chyba dobrze byłoby malować z natury

uwagi szczegółowe

- kwiatki nie mają wnętrza

- wydaje mi się, że cień na łodyżkach pod płatkami jest za ciemny (jakie jest oświetlenie?)

- łodyżki są trochę za mało materialne na krawędziach, rozmywają się, chyba w tym przypadku bardziej mechaniczne działanie, ścieżka, lub selekcja z wypełnieniem a następnie modyfikacją pędzlem dałaby lepszy efekt.

 

Resorki, że ośmielam się kopać bo tak w ogóle to bardzo piękne te kwiatuszki. [rotfl] to mój stan emocjonalny po zobaczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten tego gotham coz moge powiedziec pracka kols nie jakias tam skampliokwana lekka delikatna miodzio jak zobaczylem to w miniaturkach na stronie glowenej to mowie: ehh kurcze kolejna pracka 3d, klikam i zaskoczenie :P milo jest, fajne i wogole, gratulacje i pozdrowianka od dzieciontka ;]

 

 

użyć podpisu ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rety a czemu wyscie wszyscy uparli sie na to ze to są maki. Dla mnie to one wyglądają jakies małe polne kwiatuszki. Nie widziałem tak jasnych maków. Poza tym głębia ostrości jest bardzo mała. Charakterystyczna cecha zdjęć makro... Nie wiem czy taki był zamysł autora. Ale właśnie takie to daje wrażenie...

 

Mam wrażenie, że łodyżki troche puściłeś... są takie płaskie... a ta lewa w pewnym miejscu sie rozczepia... no i cien za ciemny...

 

a poza tym...

 

Ogółem bardzo sympatyczne, polne kwiatki...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie bezbłędnie, ale patrząc okiem dziewczyny to może być już bardziej \"skromne\"...Dodaj pracy życia, bo teraz widzę tylko dobrze wykonane kwiatki i nic więcej. Może dorobisz liście, a na nich krople rosy ?? Dodaj klimatu tak by twoja wybranka mało się nie posi***a ze szczęścia !! [lol2]

 

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulsia- masz rację trochę przesadziłem...sorry

Mare.S- jeśli do mnie był ten ostatni post to wiedz, że ja wcale nie miałem zamiaru obrzucać błotem tych kwiatków Gothama...one mi się podobają !! ale dałem tak od siebie pomysl na ich \"dopieszczenie\" :)

 

PS. \"Każda paca jest ładna okiem tego, komu się podoba...\" ;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności