Skocz do zawartości

create line nie chce sie polaczyc


klaster

Rekomendowane odpowiedzi

witam, juz bym miał skonczony w 50% projekcik ale ciagle stoje na tym samym schodku, czyli modelowanie saicento, mecze sie

 

z tym juz kolejny miesiac,Nie chciałem tu pisac bo odpowiedz by byla jak zwykle przycisk \"szukaj\" :P ta przejzalem juz i

 

nici, ale do zeczy moj problem to mam zrobione, nie bede owijac w bawełne bo nie znam wszystkich fachowych słówek ale mam

 

zrobiony szkic auta z boku i tą sama linia mam drugi i teraz chciałem polaczyc je liniami prostymi ale problem jest w tym

 

ze + łaczy sie przy zaznaczaniu dwuch punktów + poprzez FUSE , ale nie chce sie laczyc + z znakiem + w kwadracie, robi

 

dopasowanie ale nie laczy sie.

teraz pytanie jak polaczyc + w kwardracie z + ??

sprostowanie: mowie ze + z + idzie ale nie + z + w kwadracie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie bardzo wiem, czy dobrze zrozumiałem ale napisałeś, że vertexy Ci się dopasowują ale nie łączą w jeden. Tak więc jeśli chcesz połączyć dwa vertexy w jeden to używasz narzędzia \"weld\", ale jet to możliwe tylko w przypadku, gdy obydwa punkty są końcem spline\'a.

 

Ale w przypadku modelowania spline\'ami (surface+meshsmoth), to, że vertexy są tylko zsunięte poprzez fuse, a nie połączone w jeden, akurat nie ma znaczenia.

 

Na tyle na ile wymyśliłem - pomogłem. ;)

Jeśli to nie o to chodziło to spróbuj jeszcze coś opisać albo pokaż screen\'a.

 

Powodzenia.

 

PS. A jeśli chodzi o te dwa sposoby przedstawiania vertexów (plusik i plusik w kwadracie) to nawet nigdy się nie zastanawiałem, czemu to służy, ale wydaje mi się, że ten w kwadracie oznacza początek spline\'a, jednak mimo wszystko to nie powinno mieć żadnego wpływu na ich zsuwanie. :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja mam taki sam problem skontaktuj sie ze mna to moze cos wymyslimy ja tez chce stworzyc samochód i nijak niemoge połączyć tych spline\'ów mój mail to

 

[email protected]

 

wyślij jeszcze maila dzisiaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności