Skocz do zawartości

Postac 3d: chlorkowe aniolki


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by KAIN

Skąd bierzecie te emotki jak ksiądz superman itp??

 

Kain, to jest tak... jak nie wrzucasz za dużo na modków to uruchamia ci się takie specjalne okno z bonusowymi emotikonami [cfaniak] a tak na poważnie to wklejamy je z innych stron, np. z >tej

P.S. Biglebowsky, czekam na updaty [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twarz na rysunku jest pełniejsza, trzebaby jeszcze nad tym popracować, trochę asymetrii też by się przydało (nie wszystko da się zrobic texturą). Włosy trochę jak suche liście, trochę brak mi w nich materii. Generalnie szykuje się postać z charakterem (a może charakterkiem:D) Dobra praca, ale ślinotok bym zdecydowanie powstrzymał jeszcze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze biglebowsky

ty tutaj w 2d jesteś panem :) modelik też neizły :) ta texturka powala ... tyklojedna uwaga.. materaił tak jakby nei ma głebi nio nie wiem jak to nazwać.. ale wystarczy popatrzeć na refleksje.. są takie idealne... brakuje mi głębi w tym materiale ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dopiero testowy render, prace trwaja, ale powolutku bardzo bo komercyjna robota zawsze jakos szyki w planach popsuje. O wlosy jeszcze sie troche zmienia i rozruszaja napewno, materialy i swiatla tez sporo przejda, jak powiedzialem narazie to w fazie testowo projektowej jest. no i dzieki za komentsy jak zawsze:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności