Skocz do zawartości

Panienki na plazy juz sie opalaja - moze zlot 3miasto? ;p


illy

Rekomendowane odpowiedzi

max6bb.jpg

 

Generalnie jest nas malo (acz ostatnio wiecej bo Shogun sie do nas przeprowadzil (o ile ksywy nie pomylilem;p)) wiec moze mozna by raz przy piwku podebatowac o sprawach Max vs Maya, poly vs box, vertex vs edge, klisza vs cyfra i flamaster vs akwarela.

 

Miejsce pozostawiam wam, ale wolalbym aby kazdy mial blisko/daleko* i niech odbedzie sie to w Sopocie. Data tez do wyboru. Ja tylko mowie ze u mnie odpada najblizszy weekend bo siedze w Pszczolkach na open'erowej imprezie, oraz 23 czerwca (gdyz mam wizualizacje w Gemini Gdynia). Wstepnie uznajmy date 17.6.06.

 

No i ogolnie zglaszac sie wszyscy ktorzy sa z trojmiasta i okolic (jak ktos ze Slupska, Leborka, Wejherowa i innych pobliskich miescin to rowniez serdecznie zapraszam.

 

illy

 

 

 

 

 

 

* - niepotrzebne skreslic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm, akurat przed egzaminem :/, ale moze dam rade sie zjawic; miejsce dobre;

PS. w maxie ostatnio malo skrobie (brak czasu :() wiec raczej o tym nie bede mial duzo do gadania (choc z checia dowiem sie czegos wiecej), zreszta i tak jestem malomowny :P;

wiec jak mowie pomysl dobry, ale nie wiem jak bedzie u mnie z czasem; najlepiej jakby bylo na 15, choc i tak nie obiecuje ze bede, ale postaram sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti: Trojmiasto to trojmiasto a we wrocku to juz jakis miedzy narodowy, bo przeciez nie bede jechac 500 km (znowu ;p) tylko po to zeby napic sie piwa i poznac lokalnych grafikow-maxiarzy

 

wroc0np.jpg

 

Za daleko ;] Pozaty 15 lipca to ja juz Hablas espanol ;]

 

PS. w maxie ostatnio malo skrobie

A ja? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti: Trojmiasto to trojmiasto a we wrocku to juz jakis miedzy narodowy, bo przeciez nie bede jechac 500 km (znowu ;p) tylko po to zeby napic sie piwa i poznac lokalnych grafikow-maxiarzy.

Za daleko ;] Pozaty 15 lipca to ja juz Hablas espanol ;]

 

Kto mówi o piciu? :D My jedziemy na paintballową wojnę :)

Olej Hiszpanię.Wrocław jest ładniejszy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej Hiszpanię.Wrocław jest ładniejszy ;]

Wroclaw nie oplaci mi zycia ani szkoly.

Ale nic stracone. Jest baaardzo mozliwe ze zostane zatrudniony na miejscu we wroclawiu (bo chwilowo jestem tylko online zatrudniony;]) wiec mozemy popiwczyc ;]

 

JohnZi: na bilecie pkp napisane bylo rowne 499 KM wiec ufam biletom ;]

btw: http://forum.djshop.pl/index.php?showtopic=1743 fajny macie browar ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde u was już się panienki opalają?? Bo u nas w wawie to ciągle, od miesiąca, jest zimno i pada (nawet teraz :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no kusząca propozycja. Miałem byc na zlocie w Warszawie, ale się nie udało. Chetnie bym wpadł, szczególnie że koniec czerwca i początek lipca to dla mnie czas wolny, a jak widze w tym przedziale mieści się wasz zlot. Szkoda tylko że tak daleko. Troche chyba za leniwy na to jestem. Ale zobacze :>

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Illy no w koncu! myslalem ze juz sie tu nic nie odbedzie!

osobiscie nikogo kompletnie nie znam 3dmax'wiczow, wiec fajnie by bylo sie spotkac, poznac i pogadac. Mam nadzieje ze bede w tym terminie a przynajmniej nic nie planuje juz na ta date wiec cokolwiek ustalicie to postaram sie byc. a miejsce moze byc gemini.

cool,

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera - ja bym chcial sie przejechac w tym roku nad morze, ale nie mam pretekstu dobrego :P Zlot bylby idealnym wyjsciem, ale czerwiec mi nie pasuje kompletnie - predzej lipiec. Planujecie cos na lipiec? Najlepiej wyjazd na jakis Hel czy do innej Jastarni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus: mnie w wakacje nie ma,, ale juz raz chcialem zaplanowac generalny zlot max3d ;]

thorgal: mozna na hel uderzc tramwajem wodnym o ile juz otworzli ;]

shogun: nie marudz

 

btw: jakies pomysly co do pubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie

 

Data: 17.06.06

Miejsce: Sopot, Monte Cassino, kolo Euforii (na dole monciaka)

 

Lista obecnosci:

illy

misiold

obo (moze)

Raffaello

Shogun 3D

thorgal (po godzinie 19)

 

 

 

Leru nie chcesz wpasc? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru - dwa, trzy, albo nawet cztery. Nad morze chcialbym pojechac w tym roku, ale nie mam z kim :P A na jeden dzien picia mi sie po prostu nie oplaca - mieszkam prawie na Ukrainie :/

 

 

 

Damn, jakby to w lipcu bylo to nawet na ten jeden dzien bym wpadl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No illy teraz to już chyba będę musiał przyjechać ;) Chętnie poszedłbym na taką imprezke. Patrzyłem sobie już nawet bilecik i o której pociągi są :)

Ale to wszystko zależy kiedy moja dziewczyna wyjedzie za granice. Miała jechać w piątek więc wtedy bym był, ale jak zechce wyjechać w poniedziałek przyszły (a takie ma teraz plany) to lipa. I mnie nie będzie :(

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie zjawil, lecz ten weekend (a przynajmniej ta sobota) mi odpada bo wracam do kwidzyna na tamtejsze dni miasta :)

Chociaz nie wiem czy w ogole powinienem sie zjawia, w koncu az takim czesto udzielajacym sie uzytkownikiem nie jestem by mnie ktos choc z postow znal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

wesoledi nie pacz na posty i ile się udzielasz, bo wtedy to co ja mam powiedzieć? ważne jest samo spotkanie! :)

pozdrawiam i zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

No i spotkanko się odbylo może w kameralnym gronie ale za to było całkiem sympatycznie i wesoło a co najważniejsze że mogliśmy się poznać!:)

Lista obecności to:

 

Illy

Misiold specjalnie aż z Supraslna

Shogun

Leru specjalnie aż z Olsztyna (przez Tczew :D )

i Raffaello czyli ja

 

pewnie później będą zdjęcia ....

 

pozdrawiam

 

jeszcze raz dzięki za fajnie spędzony czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności