Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Maluch


egon14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

słuchajcie teraz robi od nova tego maluch i juz niejest taki pogiięty jak był i morze to lepiej bendzie wyglondac

 

P.S.

TO NIE ZNACZY ZE MAM MAXA ZAINSTALOWANEGO TO JA BENDE NA NIM ROBIŁ I DLATEGO NIE ROBIE NA NIM BO NIE UMIEM GO OBSŁUGIWAĆ A Z POWODU TEGO ZE UMIEM SIE BAWIC W ZMODELER TO SIE BENDE TA DŁUGO BAWIŁ W NIM AZ MI SIE NIE ZMIERZNIE HYBA ZE KTOS MA JAKIS POZĄDNY KURS POLSKI DO TEGO MAXA TO WTEDY MOZNA POGADAĆ O ROBIENIU W MAXIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by sikham

da sie :)

Z tego co pamiętam to tak ale do *.3ds. Import, Export nawet chyba do Spftimage\'a czy Mayi było. :P

 

A ten tuning wygląda jakby ta część byłą na chama wtopiona w tą karoserie, chyba jednak czeka cie max jak chcesz coś dalej z tym i innym zrobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze siatka zbyt skomplikowana ... straszny balagan. Ja bym sie nie polalap :) ale jak by posiedziec (raczej dluzej niz krocej[lol2]) to cos by z tego bylo w koncu glowny model juz jak by jest ... sproboj poprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na samochód w ZModelerze to odwaliłeś kawał dobrej roboty. Nie powiem że to jest LowPoly ale też nie high, sam niewiem.

MeshSmoth by się tu przydał. Jeżeli masz maxa zainstalowanego to nadal nie wiem naco czekasz.

Przeżuć to do maxa, razem damy rade zrobić z tego maluszyny naprawde dobry model.

3msie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

niestety juz niemam maxa bo miałem format i niestety go straniłem, ale instalka od kumpla mi i sprubuje to zainstalować

 

 

P.S.

masz racje ze ten model malucha w zmodeler to kawał dobrej roboty tylko ze czeba go dopracowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności