Skocz do zawartości

Ważne List Otwarty


urban

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Szczerze to nie wierze żeby te przepisy przeszły, nawet bez sprzeciwu i listów protestacyjnych. Stracimy miliardy od udziałowców a sam przepis nic nie zmieni.

 

Chcąc nie chcąc jest to jeden z najbardziej debilnych projektów o którym słyszałem od jakiegoś czasu, skazany na porażke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... tylko tak czytam i dochodzę do wniosku ze ta ustawa nie zabrania ludziom posiadania nagrywarek i nagrywania na nich danych. sęk w tym ze nie możemy mieć nagrywarek które łamiom zabezpieczenia, a to oznacza, że w celu nagrywania danych, dokumentów można korzystać ze starszych nagrywarek. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieć a móc...robi różnicę:D I tak nie przejdzie (tzn. i tak będzie można mieć nagrywarki), ale podpisałem, a co tam, lubie machnąć se czasami:D

Ale jak o nich to świadczy?! Czym oni, do cholery, się zajmują?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu :/ Polska... Co za Kraj... Czego oni jeszce nie wymyślą ?? Może posiadanie przy sobie portfela w godzinach między 18 a 6 będzie zabronione albo Jezdrzenie Autem 10 cm. od krawężnika będzie karane... obłęd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... projekt zmian w prawie autorskim w pełni legalizuje systemy pozwalające wydawcom swobodnie ograniczać dostęp do utworów w formie cyfrowej...

 

No ja sie podpisalem, zeby to powstrzymac, a nagrywarki to zupelnie inna bajka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ja już się podpisałem jakiś czas temu...

ale to jest faktycznie tragedia, bo jak wiadomo to nie przejdzie albo niczego w praktyce nie zmieni, tylko co te ćwoki niewiadomo przez kogo wybrane robią na tych stanowiskach?! jak to swiadczy o Polsce i Polakach? Żenada, żenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności