Skocz do zawartości

Kobiece akty (materiał przeznaczony dla osób, które sobie tego życzą) xXx


Anderton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale wymieszales style...

 

Mocna krecha, smetne cieniowanie i mangowe twarze.

Wlosy na ostatniej pracy sa straszne;)

 

Nie wiem na czym to polega, ale w tych pracach proporcje ciala sa raczej dobre, zadne bledy nie rzucaja sie w oczy, a kreska jest mocna i pewna.

Natomiast w innych Twoich pracach bledy sa duze, a pociagniecia ledwo widoczne.

Jak to jest?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to te rysunki wygladaja jakbys wziął pismo erotyczne i przekalkował zdjęcia, po czym wypełnił kontury nieśmiałym modelunkiem, podejrzanym na oryginałach. Jeśli w istocie tak było to, do prawdy, bardzo twórcze.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia z pań ...niby ok, ale o ile pamiętam materiały referencyjne wydaje mi się że ma ciut... jakby to... kanciastą dupę. Dwie pozostałe zgrabnie ujęte- zwłaszcza ruch bo światłocienia na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysowanie samą linia jest bardzo trudne! o wiele trudniejsze niz konwencjonalnym modelunkiem. Co tu nie pasuje? Najbardziej rzuca się w oczy jednolitość lini, nie czuc co jest dalej a co bliżej, nie ma \"powietrza\". Twarz...hm, tak. Podstawowym błędem podczas rysowania aktu jest to, że \"portretuje\" sie momodela. Człowiek ze swej natury pierw patrzy na twarz. W przypadku aktu powinno byc odwrotnie:ciało, i jeszcze raz ciało, twarz wystarzy zaznazyć, włosy to już wogóle. Przymaż troszeczke buzie i włosy a zobaczysz, że będzie o wiele lepiej. Co zrobić z linią ci nie powiem, bo przez lata rysunku pojęcia nie mam jak samą linią dobrze narysować postać:D

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności