Skocz do zawartości

POSTAĆ 3D: Zgred


GrafMax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

To mój debiut w dziale WIP(jako krytykowany, nie krytykujący). Po kilku miesięcznej przerwie w 3D, postanowiłem rozgrzać skostniałe paluszki ;) Oto efekty. Wpadłem, na szalony pomysł, aby na moim złomie (PII 233, 320 RAM, GeForce Annihilator 256 Pro !!!, shareware: 3d studio max R3), animować postać. Głowa będzie najgęstszą siatką, w scence, reszta będzie Super Hiper Ultra Mega Low-poly (chyba nie musze pisać dlaczego). Teraz kombinuje, aby jak najmniejszymi środkami, uzyskać jak najciekawszy efekt. Nie chodzi mi o realizm, tylko o to by wyglądało to ciekawie plastycznie. Sama twarz jest już prawie na finiszu , trzeba popracować nad gałkami ocznymi, ale to później. Na razie chce się zająć włosami. Shag Hair odpada, bo nie posiadam wersji na r3, a po za tym chyba długo by się renderowało. Kombinuje ze zwykłymi tekturami na obiektach. Na razie nie wygląda za ciekawie, ale dodam jeszcze kilka tasiemek Nurbs z teksturą kosmyków i mapą przeźroczystości. Jeśli macie jakiś pomysł jak to zrobić, to byłbym wdzięczny za wskazówki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No ql:) Tez zmarszczki są spoko. Gościu naprawdę ma gębę niewyparzoną[lol] Na takim sprzęcie dasz radę to zrobić:) Fakt, że będzie się cieło, renderingi po 50h itd, ale da radę. Ja mam dokładnie to samo, ale vieporty mam na driverze softwarowym, więc znam ten ból:/ Co do tych włosów, to w sumie chyba mogą być takie. Jak dodasz te tasiemki to będzie git, ale nie mam narazie pomysłu jak to zrobić.

 

Pozdro[piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności