Skocz do zawartości

premiere i dvd


sanki

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem gdyz poniewaz jak wezme dvd zgram na kompa i zmienie voby na mpeg i wrzuce do premiera zeby pomontowac to film chodzi pociety jak ja nie moge. Po wyrenderowaniu materialu jest lepiej ale pojawiaja sie takie kwiatki jak powtarzajace sie sekwencje, klatki z innych czesci filmu, i tym podobne. Ktos wie dlaczego tak sie dzieje i jak tego uniknac moze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mam problem gdyz poniewaz jak wezme dvd

Za takie zdanie dostalbym dziennikiem od polonistki - dosyc czesto takie klecilem ku uciesze gawiedzi, a na zlosc polonistce ;]

 

Jakim konwerterem to robisz?

 

http://www.cdrinfo.pl/download2.php?filename=software/vcd-kodery_i_konwertery/decode_vob_v1.5.zip&id=1198000033&baza=soft -- sporobuj tym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dvd nie jest nijak zakodowane, to jest zwykly material z kamerki zgrany z zajec. uzywalem dvddecryptera. wystarczy zmienic rozszerzenie na mpg zeby bylo widziane przez premiere, ale sa te bugi ktore wspomnialem.

 

Knysha nie wiem jak uzywac tego programu. wyskakuje mi ze nie znajduje kolejnej czesci video_ts i konczy zabawe nic nie zapisujac na dysku. Jak masz jakas podpowiedz bede wdzieczny :-)

 

mulczas: jest to wyjscie, ale mam malo miejsca na dysku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiere Pro radzi sobie z mpeg'ami DVD bardzo dobrze, ale najpierw trzeba je przeliczyć (Enter - linia nad timeline zmienia się z czerwonej na zieloną). Jak to robi starsze Premiere nie mam pojęcia, ale przyczyna na 99% tkwi w tym, że jest to format strumieniowy - żeby dotrzeć do konkretnej klatki program musi przegryść się przez X poprzednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności