Skocz do zawartości

Postac : Demon (uwaga - sporo ciezkiej grafiki)


Nezz

Rekomendowane odpowiedzi

hej

oto demon. demon zrodzil sie w umysle Gothama ( [email protected] ) i to chyba dobrze ze wyrzucil tą paskude z glowy na monitor.jako ze wirtualny nie jset juz taki niebezpieczny postanowilismy na nim troche poexperymentowac ( ciekawe co jest w srodku ) moje zadanie to przeniesiene go w trzeci wymiar. nom... wiec zaczynam przenosic.

 

demon2.jpg

 

teraz teoria - zaczynam ze splajnami - robnie stake pok katem puznijeszego przekonwertowania na editable poly i meshsmooth

 

spline1.jpg

 

spline2.jpg

 

spline3.jpg

 

spline4.jpg

 

koniec splajnow. nalozylem surface bez opcji zageszczania siatki.dzury latam puznije bo mam dosc splajnow.

 

surface.jpg

 

editable poly + meshtools

 

poly1.jpg

 

poly2.jpg

 

poly3.jpg

 

d1.jpg

 

 

d2.jpg

 

 

d3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gdubasek z charakterem:)Ciekaw jestem tylko jaka dasz mu texture,bo jak dla mnie moglby miec poplesniale i obrosniete mchem tu i ówdzie:)Dodałbym więcej fałd żeby wyglądał bardziej demonicznie, poza tym nie wiem czemu ale najchetniej na jego mordcxe zobaczylbym szyderczy uśmieszek:)Pracuj, chce wiecej!!

Pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niiiice.... cż mozna więcej dodać.... hmmm... tak sobie przeglądam to forum i widzę, że ostatnio coś do tyłu jestem... Chyba trzeba się ostro zabrac za edukację w temacie CG, bo się za bardzo lenię... hmmm... wszyscy robią genialne pracki, tylko nie ja... no coś okropnego!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham musi mieć ciężkie myśli, ale przeobraziłeś je w 3D w sposób naprawde niesamowity, tylko te cycki wydają mi sie troche babskie i przymałe w porównaniu do jego budowy ciała, chyba że dorzucisz jej stanik.

Ale i tak pierwsza klasa w modelingu, zobaczymy jak textrki. :o:o:o:o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie czepiacie, nikt z was nie grał w Dungeon Keeper? Tam to dopiero demony żółciowe miały zwały. Moim zdaniem nawet lekko podobne do tego :] ja bym mu grdyke nieco powiekszyl;d chociaz moze lepiej i nie bo by wyszedl lemur czy jak mu tam z planescape torment(taka jakby babka z budyniu na gorze głowa :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie moge dostac sie na forum ;)

Wielkie dzieki wszyskim za odpowiedzi!

z tego miejsca chcialbym zdementowac krazace od niedawna plotki ze jest to ona - nie wydaje mi sie ze pieri sa zbyt kobiece.. no ale cuz - jestem tylko facetem ;>

animowac go raczej nie bede bo nie umiem ale tak naprawde to Bog jeden wie co zrobimy z tym demonem ( na poczatku nie bylo nawet mowy o texturowaniu - chyba ze zapomnialem.. nie wazne)

no nic , wracam do roboty

trzymajcie sie - bede na biezaco pokazywal efekty pracy

 

Tomek - no i cholera wydalo sie moje tajne zrodlo inspiracji ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci co zrobić z tym modelem: wymodeluj, zrób normal mapę, zaanimuj, otexturuj i zostaw. Poczekaj na premierę Dooma 3 i odsprzedaj do jakiegoś moda, albo ID software;). Ew ściągnij Alphę Doomka i wsadź go do gry, chciałbym sobie postrzelać do czegoś takiego:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności