Skocz do zawartości

Dwa smoki (i nie tylko) - troszkę inny styl


giorgione

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Ostatnio postanowiłem zmienić lekko swój styl rysowania (bo za dużo naoglądałem się ryszunków zagranicznych twórców fantasy :D) i w ten sposób powstał ten rysuneczek.

Jak widzicie poniżej przedstawia dwa smoczki - ten na pierwszym planie chyba najbardziej różni sie od moich poprzednich prac, ten drugi barzdiej przypomina starsze pracki (nieważne).

Powstało coś takiego i tyle.

Rysuneczek wykonany jest ołówkiem (tylko troszkę zupełnie innym niż w poprzednich prackach - mianowicie ołówkiem automatycznym (bodajże h) i zwykłym 2b).

Dodam jeszcze, że skanerowi umknęło troszkę detali :(

Chciałbym wiedzieć co wy o tym sądzicie??

 

Giorgione

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajniasty rysunek. Mięśniaczki bardzo bardzo.

Ale z tymi skrzydełkami bez mięśni to chyba nie poleci. Ale łapki cacy, tylne odnóża też. A pysk to jakiś taki mało inteligentny. W większości fantazy jakiś rozum się smoczkom przypisuje, te to chyba tylko zęby w paszczy mają.

A mam taką wątpliwość bo gdzieś wcześniej na forum już zwróciło to moją uwagę, chociaż nie u Ciebie Giorgione czy ogony nie powinny mieć jakiego urozmaicenia, no żeby były takie, że coś sięw nich dzieje, zmienia się grubość, też mają jakieś ciekawe mięśnie, tak tylko myślę.

A poza tym z tego co Twoje już widziałem to nieźle rysujesz. Taadaał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by giorgione

Ostatnio postanowiłem zmienić lekko swój styl rysowania

Giorgione

 

Rysuj tak, by zachować swój styl - nie naśladuj ślepo innych, bo możesz stać się właśnie jednym z nudnych, produkowanych seryjnie twórców fantasy...

 

Rozwijaj SWÓJ styl - a to cię właśnie wyróżni !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem się troszkę odświeżyć :D dlatego ta lekka zmiana :D

 

A jeśli chodzi o to \"produkowanie się\"

to robię to dla własnej przyjemności :D:D:D:D - a swój styl to chyba mam - zawiera on sporawo błędów (których staram sie unikać - choć mi to nie zabarzdo wychodzi :P :D) - ale jest :D

 

Pozdr

Giorgione

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne, nie wiem jak rysowałeś kiedyś ale o to właśnie chodzi by wypełnić wrzystkie wolne miejsca na ciele owego stwora... i to Ci się udało przez te łuski, oprucz tego jest kilka niedociągnięć technicznych ale przyćmionych. Chciałbym to zobaczyć w więkrzej rozdzielczości....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, ze o co chodzi?, zeby zapelnic kazda wolna przestrzen?, ja dobrze slyszalem? no nie wiem na i le mi wiadomo to to ile przestrzeni sie zapelni jest najmniej wazne, skupil bym sie na tym w ktorych miejscach \'zapelniac\' a nie na tym zeby \'wszystko\' ale to tylko takie moje marne zdanie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te, upudrowany, ty juz tak nie krytykuj, bo cie wessaja:D

 

ten troglodyta fajniasty co do pana \'undeath\' to staraj sie nie robic takiego kontrastu miedzy szarosciami, plachta jest prawie czarna i nie przechodzi plynnie w jasniejsze tony, przez co troche tracisz na glebii i ten skostnialy psiak gubi sie i zaciera przy brzydalu z mieczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba sposob w jak rysujesz, swiniak na orku jest mistrzem swiata, wydaje mi sie ze w ostatniej pracy zabraklo jakiejsc decyzji tzn.wiele elementow jest rysowanych podobna kreska i podobnym natezeniem co utrudnia odczytanie rysunku

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności