Skocz do zawartości

POJAZD 3D : Citroen C3


MC-Maxim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajny model, ale ma pewne niedoróbki: krawędzie maski nie pasujądo krawędzi karoserii, ten gril z przodu jakiś sie mikrzywy wydaje albo te żeberka są różnej grubości i co to jest za dziurka międzu przednimi i tylnimi drzwiami na dole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie już znasz. A co do materiału szyb to też mam z nim nie mały problem. Jakbyś znalazł jakiś tutorial to byłbym wdzięczny jak byś umieścił do niego adres. Poza tym fajnie, że Twój citroen powrócił na wipa. Postaram się nie wytykać głupich błędów ;) .

 

ps. Poprzednio pomyliły mi się samochody [gafa]. Myślałem, że robisz tego stareńkiego citroena. Znawcą samochodów to ja raczej nie jestem także chyba wybaczysz mi to, że nazwałem twój model \"wiekowym autem\" :D ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym swaitla przednie nie sa wogole zrobione co napewno zmniea jego wyglad, niema szyb i czarnych obwodek wokol nich :) Nie ma lusterek i kupe detali ... tkaze ja nie wiem. Dla mnie jest podobny .. no ale o gustach sie nei dyskutuje :) Podspodem wrzuce najnowszy render z poprawionym grillem, poszerzona felka tylna, i dopasowana jako tako maska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Siatka pasuje idealnie. Nadal jednak coś mi tu nie pasuje. Może to rzeczywiście jakieś złudzenie. W każdym bądź razie na zdjęciu przednia maska jest prawie płaska. Z kolei u ciebie jest ona dość mocno zaokrąglona. Może to przez te niedopracowane reflektory. Na zdjęciu zwężają się one na zewnątrz. U ciebie tego nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz po kilka razy to samo i to na dodatek w cudzym temacie (bez pozwolenia jak sądzę). Jeśli chcesz żeby ktoś ocenił twoją pracę, całkiem niezłą zresztą, to załóż swój własny temat np. na WIPie. A te posty usuń sam zanim zrobi to za ciebie moderator (gdzie ONI się podziali :P).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moderatorów jak zwykle nie ma gdy są potrzebni!

 

Coz, tak to juz jest, ze nie czytam wszystkich watkow, a te \"samochodowe\" omijam szerokim lukiem.

 

Jak widac poradziliscie sobie z poczatkujacym userem. Byliscie bezlitosni, jak prawdziwi moderatorzy;)

 

Skoro juz tu wlazlem to wypowiem sie na temat pracy: cool. Nawet nie wiedzialem, ze jest taki model :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły modelik - niedawno sam sie za niego zabierałem, ale lenistwo odniosło zdecydowane zwycięstwo :D - - - chociaż nie brakuje błędów, które chyba sam widzisz to pracka idzie w niezłym kierunQ - - a felgi Fucktycznie są fajne - - - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by DruG

moderatorów jak zwykle nie ma gdy są potrzebni!

 

Coz, tak to juz jest, ze nie czytam wszystkich watkow, a te \"samochodowe\" omijam szerokim lukiem.

 

Jak widac poradziliscie sobie z poczatkujacym userem. Byliscie bezlitosni, jak prawdziwi moderatorzy;)

 

Skoro juz tu wlazlem to wypowiem sie na temat pracy: cool. Nawet nie wiedzialem, ze jest taki model :P

ty tez je omijasz? hmm a myslalem ze tylko ja nie jestem w temacie samohodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak miło. Update :).

Fajnie, że wróciłeś do swojego wipa. Jest kilka drobnych błędów (o których pewnie wiesz), ale ogólnie idzie ci bardzo fajnie. Mam nadzieję, że dociągniesz swojego citroena do końca.

Powodzenia [soczek].

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a drogie to jak jasna cholera :) C2 od ponad 30 tysiecy :) no ale królem \"pieknosci\" dla mnie jest c3 hihi

model ma jeszcze bledy przy kratce z przodu i lampie miedzy innymi ale skoro powiedziales A to powiedz bee i skoncz to auto

pozdrawiam i czekam na updaty :)

ps. oj jak ja chcialbym miec wiecej czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu sie zatrzymałem i nic nie robie :( Dzisiaj moja dziewczyna mnie zmobilizowlal troche i mam zamiar skonczyc tego Citroena. Ma kupe błędow i szczerze mowwiac to nie moge sie doczekac kiedy go skoncze :) Moze jeszcze dzisiaj wrzuce jakiegos rendera ... w sumie to narazie poprawiam bugi w siatce. Prosze o wsparcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam tak na probe rendering z ciemna mapka HDRI :D Przynajmniej zakryje te bugi :P Pzniej wrzuce jeszcze rendering bez mapki zeby model byl bardziej widoczny .... wiem ze jak narazie to nic nie robie tylko wrzucam te same rendery i robie drobne poprawki ale tak mnie denerwuja te niedociagniecia ze nie moge przejsc do dalszej czesci modelu :mad: Tak mysle ze w finalnej scenie dam go z ta mapka i moze zrobie zapalone swiatła. Chce juz skonczyc to auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I rendering bez mapki ;) Wrzuce jeszcze rendera z tyłu, i tam bedzie widac okropne bugi przy tylnym oknie :mad: Niestety nie jestem w stanie tego poprawic bo nie bede sie cofal do polowy projektu :( Poprostu juz nie mam sily do tego samochodu .... finalny obrazek bedzie od przodu i tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HUURRAAA !!! :D Udalo mi sie poprawic siatke nad tylnym malym okienkiem .... wreszcie. Polaczylem tez siatke na dachu no i narazie tyle. Tylne drzwi musze jeszcze dopasowac to reszty samochodu bo przy belce okna torche nie pasuja. Narazie wrzucam to co poprawilem ;)

AHA ... jak zrobic w Brazilu material na szybe ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Odnosze wrazenie, ze maska jest wklesla, ale nie wiem jak to wyglada w zeczywistosci wiec nie wnikam. Napewno kratka z przodu jest krzywa i chyba sa jakies dziwnie nierowne otwory na swiatla pod przednim zderzakiem, ale umiejetnie dobrales kolor i oswietlenie, by neiwiele bylo widac! Modele lepiej oglada sie z bazowym, szarym materialem.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności