Skocz do zawartości

Postac 3D: Dzieciak


Vetis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

JAk na moje oko to ono wyglada jak .... hm no w kazdym razie nie jak dziecko , troche tak bajecznie animowanie , jak z cartoon czy cos takiego , Ciezko ejst okreslic jak to ma wygladac bo narazie dales tylko glowe a reszta ciala , jest jakas swego rodzaju zagadka ?? hehe no jezeli tak to czekam na kolesny pokaz umiejetnosci

A tak pozatym to jak na humanoida to super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle go zrób buahahahah

Spoko ludzie poganiacie faceta hehehe :D :D

NO wiec tak , ucho troche za male , i jak zmienisz mu texture glowy bedzie wygladal jeszcze lepiej, odrazu co do oczu nie musisz ich tak szybko robic to szczegól z tymi oczami , to prawada daja efekt swojisty ale to sa tylko oczy .... :D

Pozatym hmmm no tak najpierw glowa , powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz sam , powiedz wyglada o wiele lepiej no nie ?

Ale znowu jest cos nie tak , czemu on sie blyszczy ?

No nie wiem moze tak ma byc ??

Jak chcesz hehe , wkarzdym badz razie dla mnei to on zle nie wyglada jest spoko , te oczy troche komiksowe, zznaczy fajne ale hmmm dziwne troche , jak u lalki hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, bardzo \"dorosły\" dzidziuś:) trzebaby jeszcze popracować nad proporcjami. U dziecka do 3 lat zasadą jest podział 4/3 przy widolu z przodu.Generalnie powinieneś poprawić nieco wielkość co niektórych partii: i tak dzieci mają wyrażnie większe oczy, szerszy i barzdziej plaski nos, mostek pomiędzy oczodołami również jest spłaszczony, usta pelniejsze itp. Ja umieściłbym to wszysko na układzie o którym wspomniałem. Pozatym fajny dzidziuś:D

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, wciąż bobas przypomona dorosłego. Najbardziej w oczy rzuca się zarys szczęki zdecydowanie za wyrażny i anatomicznie niepoprawny, dołeczki przy ustach też za wyrażne, nosek odrobinę niżej bym zrobił, oczy wciąż za małe, kształt czaszki za bardzo cofnięty do tył.Malutkie dzici nie są wcale takie proste do modelowania jak się wydaje. Podstawowy błąd jaki się popełnia to stosuje proporcje dorosłego a to nieprawda:) Kształt czaszki u dzieci jet jeszcze w fazie powstawania, masa i definicja męśniowa także jeszcze bardzo obła i niewyraźna, wszak dzidziusie to małe grubaski!:D Wszystko jest pełne i zaokrąglone, duże. Osobiście gdybym modelował tę dzidzie zastosowałbym nast. poprawki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest zdecydowanie lepiej!:) Jeszcze ta część nad oczodołami bardzo koścista, trochę brak tam jakiejś masy, ale gen. zapowiada się nieźle. Textura:hmm nie widzę bump(tu bardzo, bardzo ostroznie) i specular mapy. Skóra dzieci jest bardzo woskowa, lubi się świecić, musisz trochę poogladać dobrych referencji, ew jakiegoś \"prawdziwka\":D. Nie pasują mi zdecydowanie te \"starcze plamy\", malutkie przebarwienia, są takie mało niemowlęckie. Gen skóra powinna być woskowa i się świecić (tłusta). Widzę że zaczołeś modelować dolną partię, świetnie, ale juz widzę że szykuje się niemowlak któremu mama wyraźnie odmówiła pokarmu:)Daj mu trochę tego tłuszczyku.

Wiem wysłuchując tych wszystkich uwag może szlag trafić:D ale nie zrozum mnie źle, świetnie ci idzie, a ty masz poprostu wymodelować zajebistego dzieciaczka co w znacznej części już osiągnołeś.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności