Skocz do zawartości

scena 3d: park


Pierzak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jesli krzaczy sie juz na trawie... to spraw zeby najmniej rzzucala sie w oczy...

 

Dodaj zamiast piaszczystej drogi chodnik z ladnym kraweznikiem, jakis kosz na smieci zeby w parku bylo \"czysto\" moze jeszcze jedna laweczke w drugiej strony latarni to moze sprawi, ze bedzie miej miesca gdzie bedzie widoczna tekstura trawy i bedzie lepszy efekt....

 

Pozdrawiam i powodzenia w dalszej pracy, czekam na dalsze rendery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna rzecz kompozycyjnie- umieść główne elementy grafiki w ważnych miejscach a nie spychaj ich na boki. W tej chwili przez obniżenie ławki kompozycja \"spada\" w dół. Trawa ma jeden, bardzo wyrównany ton, na dodatek kończy się chyba zbyt równo przy żwirze bez żadnego uzasadnienia- jeśli to zmienisz będzie dużo lepiej.

 

Fajna jest ta kępka przy lampie- tego rodzaju detale bardzo dużo dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest spoko ale to wcale nie wyglada nawet na park to raz, po 2 to móglbys zrobic , cos bardziej mocniejszego bo tu jest tlyko kilka elementów a scena nawet nie wyglada w polowie realnie, a wlasnie przeciesz oto chodzi no nie ?

Po której tam to zrobil bym to tak :

Scena parku :D

Kilka uliczecz ze zwirkiem i kilka laweczek , pare lamp , krzaki i kwiaty i troche drzew , no i noc .... hmmm i nie tak z góry widok bardziej z ludzkiego oka ... Jezleiw iesz oco mi chodzi :D :D

 

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac doszedl kosz, lawka i smieci w koszu jeden krzak i trawa i zwir troche sie zmienily i wykadrowalemcalosc. Mam nadzieje ze teraz jest wg was lepiej bo wg mnie jest lepiej. Ale mi juz sie wtedy nawet podobalo. W lewym górnym rogu chce dodac jakis napis w styu: \"... a wieczorem na space do parku\" czy cos takiego. Bo taki jest pierwotny pomysl.

 

Dzieki za wszystkie rady i slowa krytyki.

Czekam na wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac doszedl kosz, lawka i smieci w koszu jeden krzak i trawa i zwir troche sie zmienily i wykadrowalemcalosc. Mam nadzieje ze teraz jest wg was lepiej bo wg mnie jest lepiej. Ale mi juz sie wtedy nawet podobalo. W lewym górnym rogu chce dodac jakis napis w styu: \"... a wieczorem na space do parku\" czy cos takiego. Bo taki jest pierwotny pomysl.

 

Dzieki za wszystkie rady i slowa krytyki.

Czekam na wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga ławka przez to że jest ucięta chrzani kompozycje- kamera nadal raczej nudna... no i światło trochę dziwne- jeśli to noc to cienie powinny być ciemniejsze- właściwie czarne- i dużo większy kontrast, a jeśli dzień to bardziej niebieskawe i niezależne od latarni. Bardzo fajny pomysł z koszem. Oby tak dalej- rozwijasz się i o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalilem ławke, posadzilem krzaczek. scena jest troche ciemniejsza i cienie sa czarniejsze.

Jesli chodzi o GI to moje doświadczenie z tym jest zadne i nie wiem jak sie tym poslugiwac bede wdzieczny za jakiegos linka do stronki, z ktorej dowiem sie czegos na ten temat.

CO do kamery to faktycznie pewnie jest nudna, ale mi od prawie ciągłego patrzenia na tą scene juz nic nie przeszkadza.

Dzieki za wszystkie rady. A to obrazek po zmianach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności