Skocz do zawartości

Kurs MAX Script


lechoo

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawila sie propozycja zorganizowania kursu max scriptu. Pomysl wyglada mniej wiecej tak: podaje jakis pomysl, zadanie a chetni pisza taki skrypt. Wymyslilem dwie mozliwosci realizacji czegos takiego

- kazdy uczestniczacy w kursie wysyla swoj skrypt do oceniajacego (czyli do mnie :D, chyba ze ktos jeszcze podejmie sie oceniania). Po jakims czasie zamieszczam na forum poszczegolne skrypty z komentarzem.

- kto pierwszy skonczy skrypt, zamieszcza go na forum, a nastepni proponuja swoje wersje i poprawki stopniowo udoskonalajac go, tak zeby wspolnym wysilkiem dojsc do optymalnej wersji.

 

Co o tym myslicie? Czekam na odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Proponuje dac jakis okreslony czas na skonczenie skryptu, bo zaczna sie wyscigi, kto pierwszy napisze. Poza tym ilu sie powstrzyma przed \"inspiracja\", gdy pojawi sie pierwszy kod. Moze lepiej na poczatek wieszac rendery tego co robi skrypt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem z niecierpliwością na realizację tego pomysłu :)

ale teraz mam pytanko:

 

Jaki będzie poziom zadań? Czy osoba, która zaliczyła tylko 5 częściowy kurs z www.max3d.pl, będzie miała do zadania wystarczającą wiedzę, czy potrzeba więcej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by DruG

Proponuje dac jakis okreslony czas na skonczenie skryptu, bo zaczna sie wyscigi, kto pierwszy napisze. Poza tym ilu sie powstrzyma przed \"inspiracja\", gdy pojawi sie pierwszy kod. Moze lepiej na poczatek wieszac rendery tego co robi skrypt.

 

Napewno masz troche racji, ale z drugiej strony ja uczylem sie skryptow czytajac to co napisali inni.

Limit czasu bedzie, zwyczajnie zapomnialem o tym napisac.:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by VGTsXVII

Czekałem z niecierpliwością na realizację tego pomysłu :)

ale teraz mam pytanko:

 

Jaki będzie poziom zadań? Czy osoba, która zaliczyła tylko 5 częściowy kurs z www.max3d.pl, będzie miała do zadania wystarczającą wiedzę, czy potrzeba więcej??

 

Chce dawac takie zadania zeby mozna bylo zaczac od zera, nawet bez czytania kursu z max3d.pl. Od najprostszych (typu zrobienie box\'a), do coraz bardziej skomplikowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności