Skocz do zawartości

Max mnie nienawidzi !!!


Swietlik

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem ostatnio Windowsa 2000 i pojawił mi się pewien problem.

W momencie gdy klikam gdzieś w exploratorze na plik o rozszeżeniu max wysypuje mi się windows.

Podobnie jest w maxie.

Nie moge otwierać plików maxa ale tworzyć cś nowego moge i mergować sceny których ni mogłem otworzyć.

Przecież takie coś jest niemożliwe. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W m$ windows wszystko możliwe:/ Może zmień rozszerzenia plików na mx zamiast max??. Jeśi to nie pomoże to nie wiem, cyba reinstall maxa. Myślę, że powinieneś też zmienić temat tego postu, bo nikt tu pewnie nie zajży:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gdzieś te servicepacki i ich wogóle nie instaluję:D Wszystko mi chodzi bez problemu:) Nie wiem jak u ciebie i jakiego maxa używasz, ale u mnie max 4.26 chodzi bardzo dobrze i bez dziwnych jazd na windowsie bez dodatków. Może spróbuj nie instalować tych servicepacków, chyba że musisz:|

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a ja sie dziwilem dlaczgo mi sie max nie zamyka po renderze. to znczy wyrenderuje, ale juz nie wraca do stanu normalnego pozwalajacego na render. instaluje sp3. tylko pierw mnusze reinstal zrobic. heh ma ktos opis i porownianie sp3 i sp4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej bajki, ale mnie sie ostatnio max (5.1) zaczal sypac jak ustawilem sobie driver D3D z DX9 zamiast OGL czy MAXtreme (tak chcialem sprawdzic jak sie spisuje z DX9). Wiec wczytuje dosc zlozona scenke, wszystko pojawia sie w viewportach i gdy tylko klikne w ktoryms - max od razu wywala blad i kaplica. O dziwo ta sama scena wczytana przez Merge otworzyla sie bez problemu!

I to byla tylko krotka chwilka korzystania z \"dobrodziejstw\" D3D - DX9, przeszedlem z powrotem na MAXtreme i wszystko dziala normalnie.

To tyle

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności