Skocz do zawartości

Nowy dział- Maya


Sharp

Rekomendowane odpowiedzi

hmm...tak sobie myślałem że skoro jest to forum o 3D to dlaczego by tego nie rozbudować go o nowe działy dla innych programów jak np Maya, która przynajmniej pod wzgledem popularności jest tuż po maxie(tak mi się przynajmniej wydje). Zapewne wielu z forumowiczów styknęła się z Mayą (jak np ja od niedawna) i fajnie byłoby gdyby wszystko było w jednym miejscu, tutaj, na tym forum.

 

Jednak jak dłuzej sobie pomyslałem sobie to chyba ta strona jest jakoś związna z deescretem więc chyba panom z tej firmy niespodobałoby sie \'\'reklamowanie\'\' konkurencyjnych produktów ale własnie dokładnie nie wiem jak to jest...

 

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pytania odnosnie innego softu niz Max mozna zadawac w kazdym z dzialow. Teoretycznie sa \"wieloplatformowe\".

W praktyce wyglada to tak jak widzisz, niewiele pojawia sie uzytkownikow Mayi ze swoimi problemami. Zaryzykuje stwierdzenie, ze chyba niewielu jest tez specjalistow od tego programu.

 

Osobiscie nie widze potrzeby odpalania nowego dzialu, bo zaraz odezwa sie fani Cinemy, Softimage i Blendera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bałagan sie robi jak cos napisze o Mayi w dziale Interface problems, gdzie wszyscy piszą o maxie, chciaz własnie nikt nic o mayi nie pisze bo mysli ze tam sie pisze tylko o maxie.:)

Myśle że forum obejmowałoby bardzo duzy obszar świata CG gdyby przynajmniej utworzyc na glownej stronie forum np \'inne softy\' a to dzieliloby sie wlasnie na mayke, softimage;a i jakies tam inne Blendery... przyciągałoby to jednoczesnie własnie wiecej osob pracujacych na tym sofcie po zapewnieniu odpowiedniej reklamy...

Myśle ze wartoby nad tym głebiej pomyśleć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no...je tez nie czuje sie w zadnym stopniu dyskryminowany, chodzi mi tylko o jakies uporzatkowanie postow pod wzgledem oprogramowania, zeby bylo wiadomo ze tutaj sa zadawne pytania na temat mayi.....no coz, skoro moja sugestia nie cieszy sie zbytnia popularnoscia to trudno, moze jak znajdzie sie na tym forum wiecej mayowcow to moze jakos zacznie sie odczywac potrzebe wyodrebnienia nowego dzialu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności