Skocz do zawartości

Render do pliku swf ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tworze stronki , grafike , muzyke , animacje itp. chcialbym to wszystko polaczyc jakos optymalnie... tzn. moją muzykę i dzwięk podłożyc w maxie , żeby animacje zrobić idealnie pod dzwięk i zapisać to do swf ....

Jest może jakiś plugin lub coś innego co by pozwoliło wyrenderować animacje+dzwięk do pliku swf lub fla ?

Moze jest jeszcze taka możliwość , żeby renderowane klatki zapisywało do grafiki wektorowej ? :) (w co wątpie) ...

Thx , pozdrawiam ...

 

PS. Zrobiłem stronkę z animacją na 90 klatek przy 30 fps/s - już po renderze do pierwszego działu zajmowało to sporo miejsca , a w każdym dziale chciałem dać inną animację , ale wtedy by to zbyt dużo ważyło :/ musiałem więc kombinować z cięciem animacji i reversem klatek , z czego powstało 5 dość ciekawych animacji ze zmianą kolorów (advanced), ruchem , itp . we flashu, lecz plik koncowy bez treści strony z samymi animacjami działów zajmuje 1,76 MB ... a jak dojdzie reszta bedzie pewnie zajmować około 2,5 MB ...

Może jest na to jakiś sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

W AfterEffects możesz sobie przerobić przerobić sekwencję plików na swf. Niestety będzie sporo zajmować. Nie wiem jak max, ale w Mayi można wyrenderować animację do swf, z tym, że uzyskuje się wtedy typowo wektorowy wygląd (kreskówkowy). Swoją drogą 2,5 MB to nie tak dużo na dzisiejsze czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli animacja nie ma zbyt wielu klatek możesz wyrederorwacdo jpg, png, tga czy innej bitmapyt potem poskładać je w falshu wkadajac każda do odpowiedniej klatki i użyć opcji 'trace image' do zamiany mapy bitowej na grafike wektorową, objętość sie na pewno zmniejszy, jakoś pewnie też ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności