Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Nissan 350z


MJ

Rekomendowane odpowiedzi

Po krotkiej przerwie postanowilem skrobnac jakies autko ... nigdy wczesniej nie robilem samochodu wiec jest to moj debiucik:D Przegladajac rozne modele moj wybor padl na Nissana ... sami ocencie...praca idzie powoli ale mam nadzieje ze dzieki pomocy osob ktore autka juz umia (SCORPI,SIKHAM,LOOZACK) uda mi sie model dokonczyc.

Model samochodu ktory robie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ładnie ci idzie ale na mascze brakuje tego jednego rowka albo uwypuklenia ( nie przygladałem sie prawdziwym fotom :)

 

jak dasz wiekszy opdat i pokażesz z inych stron to bedzie wieksze pole do popisu dla nas - oceniaczy :)

 

ps. dzieki za uznanie w i poście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się normalnie wzruszyłem jak przeczytałem pierwszego posta :D ale myślę, że brakuje tam kilka ksywek ludzi, którzy znają się na tym bardziej ode mnie (hi Batou :)) dobra, będzie tego bo za skromny chyba jestem [cfaniak]

co do modelu, to fajne autko żeś wybrał, też się chciałem kiedyś za nie zabrać :) chciałbym żebyś dał kilka większych renderów z innych kątów no i oczywiście siateczkę... im większe rendery tym więcej bugów znajdziemy :] trzymaj się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm. Jak bym zaczal mojego wipa od takich slow moze by go troche wiecej osobo obejrzalo i ocenilo. Ale masz racje ci ludzie znaja sie na tej robocie. Co do pracki calkiem niezle. Nie wiem czym robisz lustrzane odbicie zwylkym mirrorem czy symetry ale musisz tam cos poroawic bo polaczenie wychodzi kijowo. Moim zdanie symetry jest lepsze. Cos mi nie gra w rowku na masce jakby sie zwerzal. A rowek od lampy idacy na zderzak to juz prawie w ogole zanika. Ale jak narazie to gratuluje ale jeszcze przed toba duzo pracy.

 

Zapraszam na mojego wipa:

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=6614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIKHAM: tak jest rowek ale jego zostawie na koniec

LOOZACK: napewno brakuje kilku ksywek ludzi co swietnie modeluja ale nie chcialem tu robic listy motywacyjnej :)

GLONEX: narazie to tylko prowizoryczny instance tak aby bylo bardziej przejrzyscie :p ... normalnie stosuje laczenie i raczej nie widac szwow

 

narazie troszke poprawilem bok...prace powoli ida nieglugo nowe updaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszeczke wygladzilem model ... moze nie jest to dobrze widoczne ale male poprawki sa dane ... zamieszczam siatki oraz renderki okolic reflektora...poprawilem tez nieco ta wneke w przednim zderzaku po prawej...to narazie tyle ;)

 

 

s1.gif

 

s2.gif

 

s3.gif

 

s4.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi ksywkami to taki patent zrobil zeby was wywolac do komentowania:d hehehe inaczej nikt z was by sie nie kwapil pewnie do oceny;D - spx zartuje tylko ;)

 

a tak ps to nadkole ma sie nijak do tego co jest na zdieciu , popatrz na laczenie nadkola z karoseria-zderzkaiem z przodu, gladka linia, a u ciebie jest jakies wglebienie, popraw to;)

i ta powierzchnia gdzie jest ten \'cus\' tez zabardzo sie zapada ku dolowi, powinna plynniej przechodzic im nizej ;) - jak nie rozumiesz o co mi chodzi to napisz to zrobie w adobie;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze

UNCLE: jednak poprosze o wyjasnienie bo nie za bardzo wiem o co Ci chodzi...prawdopodobnie nie mam jeszcze takiej wprawy aby widziec te bledy...jak mozesz to mi je wskarz :)

LOOZACK: Dzieki za dobra rade! Zapamietam ... chociaz staram sie jak moge z mala iloscia poly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli dalej modeluje swojego nissanka ... mam mase problemow ale w koncu kiedys trzeba sie nauczyc ;) narazie zamieszczam mala animke ktora zrobilem troche z nudow gdy mi sie juz nie chcialo modelowac [lol2]. Mam nadzieje ze ukoncze model w tym roku i ze wogole go ukoncze[lol2]. Narazie tyle. Czolem.

 

ANIMKA 360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie troche porobilem ... Teraz pracuje nad tylem mojego autka. Zamieszczam siatke i testowe renderki ... jest nawet mala zabawa z lakierem dla ciekawych :). Ogolnie zauwazam ze te autko nie jest ladne [lol2] w rzeczywistosci wyglada jak jakis plastikowy model kit ... a moze mi sie poprostu opatrzal. KOMENTUJCIE.

 

Pozdrawiam.

 

 

s5.jpg

 

u1.jpg

 

u2.jpg

render z lakierem VRAY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale a wiec tak samochodzik mi sie bardzo podoba jak narazie. Wyglada na to ze wyjdzie ci zajebiscie mam tylko jedno zastrzezenie zobacz zaznaczylem to na obrazku :) chyba masz tam cos z siateczka bo jakies takie zagiecia dziwne tam sa ?? Ale ogolnie wypas!!

 

Pozdroofka i pracuj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko wiem o tym ... i to jest maly problem ale jakos z niego wyjde :) wiesz jak sie robi powierzchnie zaokraglone to trzeba sie napocic aby wyszlo w miare fajnie. Dzieki za sugestie. Publicznie PLAIN naklaniam Cie do czynnego robienia grafy i zamieszczaj wipy bo kurde cos sie obijasz :D no ale o tym to juz na privie :p pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam z nowa poracja renderkow. Wolno mi idzie ta praca ... mam sporo zajec. Ciagle sporo sie ucze przy tym projekcie i to mnie cieszy :D Narazie pracuje nad tylem ... tak to sie prezentuje. Oceniajcie...czekam na wytkniecie bledow.

 

test12.jpg

 

test13.jpg

 

test14.jpg

 

pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po troche dlugiej przerwie spowodowanej natlokiem roznorakiej pracy i nauka zamieszczam nowe renderki. Praca jest w takim momencie ze chyba moge powiedziec ze moj pierwszy samochod bedzie udany (jak na 1 raz :)). Jest jeszcze sporo pracy ale najgorsze mam juz za soba ... powoli bede dorzucal (jesli czas pozwoli) kolejne etapy pracy.

Pozdrawiam Michal.

 

 

ab1.jpg

 

ab2.jpg

 

ab3.jpg

 

ab4.jpg

 

ab5.jpg

 

 

wire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam z nowymi updatami :)

oj idzie mi to autko jak krew z nosa ... ale uparlem sie i skoncze :) oto najnowsze updaty ... powoli dopieszczam detale ... wiem ze zbyt dobre to to auto nie wyjdzie ale jak na pierwszy model mam nadzieje ze nie najgorzej.

 

 

test16.jpg

 

test17big.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności