Skocz do zawartości

scena 3d: podworze


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne- trochę jak zaułki w starych kamienicach w Lublinie. IMHO te idealnie proste załamania ścian troche psują (zwłaszcza to po prawej stronie)- jeśli tylko przestaną być tak geometryczne będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncle widzę, że rządzisz:D Najpierw uboot, a teraz to podwórze:cool: Pewnie znowu zabijesz wszystkich ilością szczegółów:D

 

Pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz cholerny problem, bo owszem sciany sa dorbze oswietlone, ale podloga jest przeswietlona, i jakiekolwiek zabiegni nie zrobie to sciany zmieniaja swoje oswieltenie i prez to ciut gorzej wyglodaja, a chcialbym zachowac te same sciany - tak amo oswietlone, tylko troche mniej oswietlona podloge, i niebrardzo wiem co zrobic,

 

uzywam brazila, jest wlaczone gi, jest wlaczony skylight na mulitplayer 1.0 - kolor lekko zoltawy, jest omni wysoko w powietrzu ktore robi za slonce takze z multiplayer 1.0 i takim samsym lekko zoltawym kolorem,

jest jeszcze kilka spotow w scenie do rozswietlenia tego z czym sobie gi nie radzi,

 

no i to wszystko spada na podloge i sie tam sumuje ; podloga nei bedzie zbytnio wyginana, tj bedzie ale bedize wsuime prawie plaska powierzchnia.. pliss help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie filar nie \"wisi\" wydaje mi sie jednak ze jest wykonany z plastiku - moglbys popracowac nad materialem

 

tak samo bruk - tam wogole jest jakis bump?

 

krawedz laczaca sciane z brukiem tez dziwnie wyglada - tak jakby dom byl

\"polozony\" na ulicy - bruk spod niego \"wyplywa\". moze jakis gzyms wyeliminowal by te zludzenie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludki niech skończy dajcie mu czas , czasem tak jest jak na wszystkie powierzchnie nie da się tekturki robi to wrażenie złego połączenia ja daję mu 9,5 za niepełną prackę bo mam wiarę że dokończy na perfekto widząc szczegóły jakie zastosował przy scenie , UNCLE wielkie brawa z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli poprawiam bledy, dzieki pendzlowi za jego czas poswiecony dla mnie w podstawach vraya :)

 

kilka bugow juz jest

- napewno okiennice zmienie kolor

- cos bug w oswietleniu po lewej stronie na tym takim wypustku - takie 2 jasne plamy - narazie ne wiem o co chodzi :)

- troche jeszcze cienie dopracwac

 

no i kilka innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

supero.. w prawdzie ja bym jeszcze rozjasnil ta scene (cos w kierunku tego co miales bez textur ) ale i tak juz wyglada extra

tak tak okiennice (te zamykane) powinny miec inny kolor i niebo chyba bardzie intensywny niebieski :P czekan na updaty

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie duze wyczucie z tego bije i kultura plastyczna. Bardzo fajne.

Uncle fajny masz link do portfolia i portfolio tez fajne ale mi sie na super szybkim necie laduje cos dlugo, ta grafe z prawej to taka konieczna ona jest? ale grafa rispekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No \"sasiedzie z ulicy dalej :P\" jakos nie widzialem w poblizu takich ladnych kamieniczek :)...no moze ten stary budynek kolo Jazu ale on nie ma takiego wejscia :D:D...

 

A teraz na powaznie, bardzo ladna pracka i w sumie to nic jej nie brakuje :P.. ja bym tam na tej lewej scianie jeszcze oparl czerwony stary rowej i bylo by git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - widzę, że w tej wersji na podwórko wchodzi zataczający się pijaczek ;) Pewnie gospodarz domu świętuje, jakże udane, zakończenie remontu :)

 

Jak dla mnie szwankuje tylko jedna rzecz - ten \"wyłom\" w ścianie pod balustradą ma chyba za okrągłe krawędzie. Nadaje on pracy nieco cartoon\'owy klimat, a chyba nie o to chodziło.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności