Skocz do zawartości

minibitwa #7 informacje "lasencja/laska"


max_1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest to kolejna odsłona minibitwy :) jako że nikt nie może sie skusić od dłuższego czasu to ja postanowiłem coś zdziałać. Tematem będzie "lasencja/laska" róbta co chceta bitwa trwa :). Macie calutkie 10 dni :)

 

 

limit: 3500 poly | 1x1024 uzywajcie normali, mapek opacity itp.

deadline: 23.07.06r. (niedziela)

 

Pozdrawiam i życze udanej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja Cie lubię i pasuje mi to jak ulał, bo i tak miałem taką lalę zrobić do portfolio... przypasowałeś mi z tematem jak w mordę strzelił... :) :D

Napisz tylko, jakie mapy wchodzą w grę? Skoro lasencja, to gdzieniegdzie pewnie przyda się alpha... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledyr ma rację. Piękna kobieta wymaga dopieszczenia (zreszta każda kobieta tego wymaga :) ), więc albo uwzględniamy normale, albo proponuję podrasowac ilość trisów do 3500. Zwłaszcza, ze Ledyr planuje zrobić model Natalie Portman, a wszyscy wiemy, ze delikatne rysy kobiecej twarzy najtrudniej jest oddać tak, by zachowaly wierność oryginałowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a propo - przydalby sie moderator do gameartu - slalem info do adka, widac bez skutku, mam wrazenie ze ten dzial pozostawiony jest sam sobie ;]

no i chyba tak jest, ostatnie logowanie moda - maj

No sorry ze sie wcinam akurat tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blach - no to by było na tyle z dyskusji o zmniejszaniu limitów i tym podobnych bzdetach :]

 

przypominam - pierwsza bitwa to była postać na mniej niż 1k trisów i tekstura 256 x256... Tak 3,5k + tekst 1024 + normal to nie to co miałem nadzieję znowu zobaczyć ;)

 

no ale powodzenia wszystkim, ja wracam z nad morza na deadline właśnie, to chętnie oblukam co się urodziło tutaj :)

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myśle że problem tkwi w tym że nazwa forum to Game Art a nie Modelowanie Low poly.

 

Kibel to można umieścić w SimPark'u(gierka budujesz lunapark), a laski w "Barbie idzie z tobą na zakupy" lub "Tomb riderze":)

 

Dołącze do bitwy, chciałem zrobić Jessice Albe ale by była profanacja nie chce tego robić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to może zaokrąglić do 4k jak mają być słodkie okrągłości?
nie bądzmy pazerni :D

Bo normali raczej nikt w 10 dni nie zdoła zrobić. No chyba że sie myle. :P
czlowieku ty chyba nie wierz na jakim forum ty jestes, toz tu same znakomitosci :D:D

Może bym sie skusił i wystartował.
dobrze by bylo :)

Zgadnij. Ja jeszcze update'u nie dałem, bo wczoraj cały dzień na plaży byłem zajęty manualną memoryzacją budowy ciała żywego wzoru przyszłego modelu pięknej kobiety... :D

ja to ide dzisaj robić :D

ja tez startuje :)

niech wygra lepszy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wiem Ledyr że ludzie tutaj mają skila, ale ostatnie minibitwy nie robią najlepszego wrażenia. Sam nie podołalem jednej i widziałem ile osób ukończyło ostatnią, więc nie dziw sie że mam wątpliwości, że ktoś jeszcze poszaleje z normalami w 10 dni. :P Ale nie ma co, trzymam kciuki. Niech ktoś nas zadziwi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze sobie nie darujecie tych kosmicznych limitów :)

 

stawiam dyche że skończy góra 2 osoby :)

 

żeby coś się ruszyło konieczne są zmiany w limitach na mniejsze, max 2k tri, tak jak bylo na poczatku (wtedy startowalo po 10 osob a 8 konczylo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun 3D- Może jestem jakiś niedzisiejszy, ale dla mnie sformułowanie tematu powinno być najprościej mówiąc- poprawne politycznie. Niby drobna rzecz ale dla mnie dyskwalifikująca tą edycję. Ciekawe ile będzie trzeba czekać na tematy rasistowskie etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham, ja wiem, ja sam mam do kobiet mase szacunku i jkos nigy nie wypsneło mi sie wzgledm nich choćby takie słowo jak :"laska jesteś", już nie mówiąc o "foczkach" czy - o zgrozo - "świniach".

Dla mnie wystarczyłby temat: "piękna kobieta" i już.

A tak dla wszystkich: przykład tego, jak ja postrzegam piękno w kobiecie (moja własna grafa sprzed kilku dni):

ladyinwhite2da1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun 3D- Ja w ogóle nie wnikam w wizję samych uczestników, niech robią na co mają tylko ochotę, swoje wątki też mogą nazywać w sposób absolutnie dowolny- od samego początku chodzi mi tylko o temat samej potyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama nazwa minibitwy nie jest ważna. Chodziło o stworzenie czegoś pięknego. Piękno tkwi, w kształtach, proporcjach i szczegółach. Jak widać 10 dni to było za mało, żeby to wszystko połączyć w jednym modelu. Ja sam nie skończe tego dzisiaj bo chyba dzisiaj jest deadline. Zresztą minibitwa w 2 lub o zgrozo 1 osobę nie ma sensu. Proponuje przesunąć deadline o kilka dni a może ktoś skończy. Lub wystartować minibitwe od początku z ładniejszym tytułem i nowymi zasadami to może znjadą sie chętni. Nie wiem. Chyba samego pomysłodawce gdzieś wywiało. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przybysz -> ale po co dawac dodatkowy czas?? w bitwie o kibelek dalismy wiecej czasu o 3 tygodnie i w tym czasie w sumie niewiele bylo updatow - z doswiadczenia widac wiec ze przedluzanie bitwy nic nie daje...

 

nie wiem - mi sie wydaje: dajcie nowy temat - ale jakis prosty: moze np.

- skrzynia umarlaka (bo to teraz na czasie :) - 500 triangli limitu i tex 512

- nagrobek - 750 tiangli i tex 512

- ostry przedmiot - 600 triangli i tex 256

- mebel sredniowieczny - 400 triangli i tex 512

 

mozna by tak wymieniac - ale chyba to jest raczej dobry kierunek bitwy - bo postacie to jakos nam slabo wychodza... a jak jest zbyt duzo czasu to sie ludzie wykruszaja...

 

pzooa

 

ps. no i jeszcze sobie pomyslalem zeby to cyklicznie sobie szlo - kto zrobi to zrobi a kto nie to nie... czyli np. od piatku do piatku co tydzien....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi 3-5 dni by starczyło na skończenie textur ale rzeczywiście nie ma co ciągnąc tej niby-minibitwy. Skończe Panne tak jak Ledyr w głównym dziale Game Art ;)

Widać, że minibitwa umarła śmiercią naturalną i chyba czas na coś nowego i świeżego jak poprzednicy wspomnieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś rozwiązanie to po prostu ograniczyć bitwe do samego wymodelowania lub oteksturowania wcześniej przygotowanego przez kogoś modelu? Myśle że więcej osób by takowemu zadaniu sprostało.

Druga sprawa to ta o której wspomniał Kurt - coraz więcej osób z forum nie ma już czasu na takie "rozrywki" :(.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pain -> tak sobie mysle ze to by troche bylo niesprawiedliwe (moze nie tyle co niesprawiedliwe a nie zbalansowane)- bo jedni lepiej modeluja inni lepiej texturuja... a przy prostym obiektcie (takim na 700 trisow) nie ma co czarowac bo takie cos sie robi w piec minut (np. skrzynka albo smietnik) a texturka jak jest np 256 to tez na niej zbyt duzo nie upchniesz i juz :)

 

 

ziom -> oczywiscie masz racje - trzeba by kogos przycisnac :)

 

pozoa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności