Skocz do zawartości

WYJASNIENIE CO DO MOJEJ GALERII


MeG

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec panowie jako jedyna (chyba) tu dziewczyna musze sie przyznac ze u Adka mam galerie pod szumnym meskim imieniem ~~~~L0kki~~~~~~ .

bo pytacie panowie o moje prace

 

Publikuje pod imieniem loki i jak facet dalatego iz chce otrzymac obiektywne krytyki (od exile tak czy tak ) moze tez i dlatego chcialam pozostac anonimowa ...hmm kto wie

 

 

w kazdym badz razie L0kki to MeG i odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a mnie sie zdaje ze swiat gdzie ktos ocenia kogos po pci :) to jakas paranoja godna dicka :) - szczegolnie w kwestiach \"artystycznych\" (bo jeszcze np. ilosc kopanego wegla albo cos takiego... to moge zrozumiec) - i w zasadzie po co te wszystkie przebieranki? ZLEWAC jakis palantow dla ktorych pcia :) stanowi roznice (oczywiscie wciaz w kontekscie o jakim rozprawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mozna tylko pochwalic faktycznie nie jest wielu grafiqw kobiet ... czyzby grafik to szowinistyczny zawod ... czy graficy sa szowinistyczni ?? podejrzewam ze ani jedno ani drugie ... moim zdaniem dobrze jest jak Kobieta potrafi ... i moze sie z nia chetniej rozmaia na tematy GFX kidy 2 strona ma o tym pojecie a nie zachowuje sie jak piesek na tylnej polce samochodu (wiecznie kiwa glowa ale nic z tego nie wynika i nic to nie znaczy) ... tylko tak dalej zasilaj grono zenskiej ekipy grafiqw ... zeby bylo w przyszlosci kogo w pracy podrywac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności