Skocz do zawartości

Minibitwa 7: Panna Anna


Przybysz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie mogłem sie powstrzymać żeby nie podziabać wiec zakładam topik, mimo że pewnie nie skończe. To mój problem. Nigdy nie kończe...

 

Do rzeczy.

Inspiracją jest Anna Faris. Tak, tak, wiem. Żadna z niej piękność, ale kilka fotek mi sie kiedyś spodobało i chciałem już ją zrobić już wcześniej.

Oto one:

annaf012ko6.th.jpgannaf013zq0.th.jpgannaf015ga9.th.jpg

Nie wiem czemu przypomina mi ona Meg Ryan na tych fotkach.

Ubranko będzie jak na pierwszych 2 fotkach a twarz może nie jej. Wkońcu jest wiele piękniejszych.

 

Narazie wymęczone ciałko. Trzeba było troche poprawić matke nature i dodać balastu ;)

rendls9.th.jpg

 

Jak ktoś ma tutka o tworzeniu dłuższych włosów to chętnie skorzystam. Nie mam o tym zielonego pojęcia. Oczywiście, komentarze mile widziane

 

Dzięki, Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Klicek: Czemu od facjaty? To ma pomagać w zmieszczeniu sie w limicie czy jak?

empeck: Masz racje, mi też. To znaczy, że z nami wszystko w porządku. ;)

ledyr: Owszem ale na innych fotkach już tak sie nie prezentuje.

A tak serio to rzeczywiście dziwne wyszły, jakby sie troche rozpłynęły .

 

Troche je poprawiłem. Nieco zmniejszyłem ale w zamian będzie spory dekolt. Dużo większy niż na fotach, żeby było gdzie zaglądać. :D

dekoltxi2.th.jpg

Jeszcze tylko w ich połączeniu z ramionami coś mi nie gra.

Musze chyba sobie jeszcze troche referek pooglądać. W celach edukacyjnych, ma sie rozumieć.;)

 

Dzieki za komentrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Było ciężko ale po ostrych cięciach na ciałku starczyło trisów na tą głowę. Początkowo była to Jessica Alba bo znalazlem niezłe referki. W rzutach ortogonalnych z przodu i z boku wyglądała dobrze ale w perspektywie była masakra. Po małych przeróbkach nie jest podobna do nikogo ale wygląda w miare normalnie. Te butki to mają być zwykłe trampki.

Machnąłem nawet oka na kawałkach sfer, usta z otworem i zebami, będzie zabawy przy unwrapie i texturach. Nadal nie wiem jak ułożyc poligony na włosach, narazie wygląda to troche jak hełm.:( Nie mam dobrych tutków.

rend1ut4.th.jpg

3495 trisów i jeszcze kilka do ucięcia spod włosów więc starczy na szlufki przy spodniach. ;)

Może jednak lepiej zrezygnować z tych wszystkich bajerów, zębów itd. i wymodelować krawędzie koszulki na całym ciele? Bo teraz są tylko na dekolcie. Nie wiem czy nie będzie jakiś dziwnych rozciągań textury przy animacji (mam na myśli np. krawędz ramiączka koszulki, która będzie tylko na texturze). Rady i krytyka jak zwykle mile widziane. Również w sprawie włosów.

 

pozdro

 

EDIT: Jak teraz patrze to chyba ręce są troche zbyt chude, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dzięki za rady. Troche pokombinowałem.

 

-Głowa- powiększona tylko troche nie tak jak radził Master Kiełbaster (proporcje: postać o wysokości 8 głów), szyja lekko wydłużona

-Ramiona- lekko podpakowane

-Biodra/miednica/talia- kombinowałem jak mogłem i nadal coś chyba z nimi nie tak. Jakieś konkretne rady?

 

new1bg7.th.jpg

 

proporcje:

newlf0.th.jpg

 

Co do koszulki to ja lubie obcisłe ale jeszcze sie zobaczy.:D

 

Z pewnych przyczyn nie tkne jej przez 2 dni ale śmiało komentujcie. Postaram sie wyrobić do deadline'u, najwyżej texturki będą ubogie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Ledyr, wykasowałem tylko swojego posta a tu wcieło cały wątek. :P Może coś popsułem. Jakieś jajca sie dzieją z tym forum. Co chwila nie działa, pokazywał też nowe posty w każdym temacie.:rolleyes:

Tnij ostro tą Natalie! Ja swoją z 4k pociąłem to ty dasz rade z 4,5k.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wyszła całkiem zgrabnie :) W ładne kształty ją wyposażyłeś.

Ja podniósłbym pupe lekko i zrobił delikatnie bardzie wystającą i troche twarz zmienił ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minibitwa niestety nie wypaliła ale daje ostatni updejt juz po deadlinie bo byłem blisko skończenia. Powiedzmy... ;)

Będe ją skrobał powoli i jak skończe to oczywiście pokaże i będziecie mogli krytykować do woli. Kobieta wyjdzie raczej niepodobna do nikogo. :D

facefd9.jpg

 

Dzięki za komentarze i oby nastepne minibitwy były bardziej udane. ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wporzo jest :) fajne trampki

 

pani jest tez wporzo jak najbardziej - ta czarna koszulka troche jej ksztalty ukrywa...

 

fajnie jej buzie namalowales - tak delikatnie - tylko ze oczywiscie jej baardzo duzo brakuje jeszcze na texturce no ale to napisales...

 

poad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

bardzo fajna lasencja, skoncz ją bo warto, texturka na twarzy idze w dobrą strone, widac ze pani ma charakter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności