Skocz do zawartości

Custom User Title (i ogólna lista zyczeń ;))


_michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Znów się przyczepię do tego samego :)

 

może by jednak właczyć Custom User Title dla userów?

 

oj korci ce to korci - co chcesz tam napisac ;) moim zdaniem powinno być tak jak jest - taki przywilej dla modów co byśmy cos z tego mieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empeck - nie wiem jako tak wyszło ;)

 

Może i by to można wprowadzić - nie chce pisac za wszystkich - ale wtedy nam (modkom) przydało by się dodac jakis odznacznik jak na cgtalku odnosnie moderatora - jak każdy ma cod dostac nowego to ja też chce ;)

 

cgs_forum_leader.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nie no spoko ja jestem za - trzeba tylko poprosić Adka może by w tej sprawie zabrał głos bo to głownie jego decyzja jak już coś - no ale taki bajer typu ten z cgtalka by sie przydał bo jak znam zycie to wtedy bysmy mieli 11403 userów z podpisami moderator :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za problem modom dać bolda w user title? a reszcie normalnym fontem?

lepiej blinka i parę kolorków ;]

 

A co to wesołe miasteczko albo świąteczna choinka :) ?

 

A czemu nie coś typu taki odznacznik

cgs_forum_leader.jpg

 

Az tylu nas nie ma a po drugie waży tylko 1.7 KB więc nawet tego nie odczujesz ;)

 

Czemu przeze mnie - bo miałem souvenir :D ? teraz lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus - ale pozostaje pytanko: po co ? ja lubię czytać to forum m.in. dlatego że jest czytelne, avatarki są małe, w sygnaturkach nie ma obrazków, nie ma za dużo zbędnych bajerów typu rangi, itp. Nie widzę sensu żeby to zmieniać. Na CGtalk jak ktoś ma awarda, portfolio, a jest jeszcze forum leader to właśnie robi się taka choineczka ;]

 

Zostawcie tak jak jest, bo jest dobrze, moderatorzy są widoczni, nie potrzeba odznak szeryfa czy kurtek z napisem "ochrona" ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus - ale pozostaje pytanko: po co ?

 

Vorek ale to nie ja chce to wprowadzic tylko Empeck - mi pasuje tak jak jest :) bez zbędnych wodotrysków i efektów. A to że mozna sobie zmieniac jako moderator to jakis naz rodzaj przywileju - tak to odbieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przeszkadza w sumie to member, jeżeli by tego napisu nie było to spoko - tak jak na f3d - title są dwa - Administrator i Moderator, reszta nie ma nic. Teraz to jest po prostu bez sensu, albo niech będzie wolno cokolwiek tam wpisać, albo zamiast member dać spację i też będzie dobrze.

 

Hindus - wim że jesteś moderatorem, nie musisz się chwalić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe "członek" to dobre by było w koncu to polskie forum i zawsze bedzie mozna do kogos powiedziec ty członku :D

 

a moje zdanie jest takie ze chcial bym miec mozliwosc edycji napisu "member" na cos innego, bo to "member" to tragedia jakasm, a kto jest modkiem i tak wiadomo i widac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg ale robicie problem ? po co mi wiedziec kto jest moderatorem ? w sumie interesi mnie to tyle co wzeszloroczny snieg.

 

Taki bajer powinien byc wlaczony i tyle, a moderatorow nie wyrozniac niczym po co komu wiedziec kto nim jest? jak ktos bedzie chcial to znajdzie modka tak czy inaczej ;)

 

No ale jak modom to nie pasi to moze zamiast ich nicka jakis NEON i fajerwerki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, żeby nie zakładać nowego wątku, ja poproszę o:

1. kolorowe nicki,

2. obrazki w podpisach pod postami,

3. animowane avatary z dźwiękiem,

4. gwiazdki pod nickiem oznaczające aktywność usera,

5. no i oczywiście to całe Custom User Title

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, żeby nie zakładać nowego wątku, ja poproszę o:

1. kolorowe nicki,

2. obrazki w podpisach pod postami,

3. animowane avatary z dźwiękiem,

4. gwiazdki pod nickiem oznaczające aktywność usera,

5. no i oczywiście to całe Custom User Title

tak, maila na serwerze max3d.pl, zniżke na ciastka z piekarni podlaskiej i bony na paliwo bezołowiowe lub olej opałowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem przeciw, bo wtedy sie porobi syf, a tak to od razu widac kto jest modkiem a kto nie.

 

no właśnie , odrazu widac, jak jakis gosc ma custom title to pewnie mod albo inny wazny czlowiek, plebs ma membera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sans mi też działa nie wiem jak to jest....

 

To może zrobimy to na zasadzie cos za cos ;) user który np zrobi własny tutek do bazy max3d dostanie taką opcje ;) oczywiscie tutek na poziomie a nie 'jak wstawic czajnik do sceny' wtedy baza by urosła - albo cos na ten wzór, można by pomyśleć. Wtedy lista osób i do Adka. Wiem kto by pierwszego tutka napisał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys zrobilem tutek, wysłałem info do Adka, aby dodał do listy, ale jakos mnie calkowicie olał :/

 

piotrek - z bardzo dużą szansą trafienia mozna załozyć, że nowy użyszkodnik, to chłopczyk. jesli trafi sie jakis wyjątek, to tylko potwierdzający regułę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności