Skocz do zawartości

[Modelowanie] Draperie [wings3d]


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

No to kolejny wideotutek ;)

 

opis :

 

prawie 83 mb i 40 min wideotutoriala

 

 

W tutku znajdziecie modelowanie ubranka (chyba) tzn glownie skupilem sie na robieni faldek , pokazalem kilka sposobow na ich uzyskanie i teraz mini opis o co lotto czemu niektore rzeczy zakanczam a inne zostawiam.

- 4 rke ukosna zostawiam wtedy kiedy robie "wcisniecie materialu" daje to taki fajny efekt zakanczajacego sie materialu

-3 ki zostawiam jak chce uzyskac ostre zakonczenia

-4 gladkie przejscia

-5 gdy chce uzyskac efekt naciagniecia

 

Co do pozostawiania dosc nie czystej siatki jak wy bedziecie robic cos podobnego to podczas zageszczania siatki i dodawania coraz to nowych faldek pojawia sie okazje do fajnego zakonczenia 4 ;]

 

Link do playera :

 

http://www.cdrinfo.pl/download/4322152555

 

Link do wideotuta :

 

http://www.bearsfromwoods.com/videotutoriale/draperie/draperie.rmvb

 

Mam nadzieje ze komus sie przyda.

 

No i jak wam sie chce to mozecie jeszcze zapodac jakies fajne propozycje na krotkie tutki ;)

Edytowane przez KLICEK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wlasnie przed chwila przegladnalem no i kolejny bardzo fajny tutek, tak jak juz tutaj ktos mowil najfajniej bylo by zobaczyc modelowana cala postac ( mozna by porobic takie czesci...), a co do propozycji krotkich tutkow, to ja bym mial prosbe, jesli chcialo by ci sie zamodelowac nogi to bylbym wdzieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj tez watek zniknal :( :(

klicku rewelk naprawde rewelka bardzo latwo mozna ciać :)

w sumie to najlepiej jak bys wymodelowal cala postac cos w stylu tego kosciotrupa pamietasz?? rewelka byl :)

tak na marginesie ile juz modelujesz organike??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot - postaciami 3d interesuje sie od dawna , na powaznie robie je za 2 lata moze a pierwsze proby w orgranice jakies 5 lat do tylu (chyba)

 

Georgas cos mi mowilo zeby zapisac te lapki ale jednak tego nie zrobilem ;) wiec rak nie ma ;D

 

Cisze sie ze przydaja sie do czegos tuteczki :)

 

Co do postaci zrobil bym cos malego za mila checia , np. jakas prosta postac jak macie jakis koncept to z mila checia oblukam czy bede wstanie to zrobic. No i 2 ga sprawa mam tylko 200 mb przestrzeni na ftp (2ch ftp) wiec ciezko z miejscem u mnie, no chyba zebym sie jakos z Vorkiem dogadal ale nie wiem jak to tam u niego jest czy ma jakies limity czy cus :)

 

Wrzucac propozycje bo ja mam pustke w glowie a dzisiaj mam ostatni dzien wolniejszy, moglbym cos nakrecic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no KLICEK mysle ze nawet jak te rece juz wyrzuciles to mozesz mimo to oczywisci jak masz checi :) domodelowac nogi i naprzyklad jescze tlow, rece to juz ktos sobie sam dorobi i ubranie, ja pamientam ze robiles juz tutek na temat modelowania glowy wiec przy odrobinie checi mysle ze kazdy bedzie w stanie to przerobic i sprobowac stworzyc potem swoja wlasna postac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę Pionier'a. Jeśli ktoś może uploadować jeszcze raz ten tutek, to byłbym wdzięczny;)

 

Pozdrawiam

 

Edit: LOL, dopiero zauważyłem, że ponawiam prośbę sprzed roku prawie;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK wymiatasz nieziemsko, naprawdę super, wielkie dzieki ;]

 

aha, mam prośbę, ma ktos te tuty, bo już nie działają linki, a chciałbym spróbować coś pokombinować w Wingsie??:

[ustawienia] Wings ustawienia itp [wings3d]

[Modelowanie] gopher [wings3d]

[Modelowanie] Modelowanie reki[wings3d]

 

byłbym bardzo wdzięczny za działające linki do tych tutków :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

Jeśli ktoś ma jeszcze ten tutek to byłbym wdzieczny za reupa na jakiś serwer:)

 

Pzodrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności