Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Mercedes 600 SEC ( SKOŃCZONY )


Triple X

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Triple X moglbys zdradzic jaka metoda robisz swoje autko. ja sie dopiero ucze i zaczalem tez robic mercedesa za pomoca tutoriala z 3dtotal (fiacik) i strasznie nieksztaltyny mi wychodzi. Powiedz w jaki sposob dodajesz szczegoly do swojego modelu i wogole jaka metoda go robisz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh lakier jest bardzo wstępny aczkolwiek jest to chyba basic material a spróbuje car paintem go potraktoiwac. No i dziwi mnie to że plan pomimo ze jest biały na renderze wychodzi jakiś taki inny . Ale cóż po próbuje :]

Rentro wiesz no to jest poly modelign taki jak w tym tutku :) A szczegółów nie dodaje tylko robie je od razu :] Jesli robish pogniecionego to znaczy ze rpobisz za gesta siatke low poly , spróbuj ją troche wyklarowac :P No a jesli chodzi ścislej o szczegóły to uzywam magicznych narzędzi któe nazywaj się cut ,chamfer,extrude i bevel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko naprawde wyglada fenomenalnie... pozwol ze zadam jeszcze jedno pytanko. Mam problem z MeshSmoothem mianowicie nie umiem go kontrolowac. Gdy ustawiam na Classic okna zachowuja prawidlowy ksztalt ale przod jest do bani jednak na NURMS okna mam okragle... ale przod wyglada dobrze. Co zrobic by majac meshsmoot ustawiony na NURMS okna sie nie zaokraglaly a pozostawaly w pierwotnym ksztalcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam daję naokoło walec z teksturą panoramiczną... świetne panoramy w dużej rozdziałce są na stronie... eee, no zapomniałem adresu ale link jest gdzieś na Max3d.pl :D w ten sposób masz na renderze i odbicia na lakierze i otoczenie :) trzym się [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na updaty, lakierem sie nie przejmuj jeszcze w koncu sporo karoserii zostalo do zrobienia jak zaczniesz robic wszystko na raz to pewnie nie skonczysz :) hehe a klosze lamp tylnych rowniez masz wymodelowane??

bo nie widze na tym renderze... jezeli chcesz modelowac to na szklo czerwone bedziesz musial dac jakas mape na refraction... chyba :D a na klosze taki sam material jak na przednie reflektory

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dawno nie było updatów bo wiadomo nauka i nie było czasy na maxa. Po miesięcznej (coś koło) usiadłem do maxa w weekend i zrobiłem wnętrze. Jest kilka niedoróbek, które mam nadzieję będzie chciało mi się poprawić (wychodze bowiem z założenia, że wnetrza i tak nie widać :)). Odrazu mogę powiedzieć że poprawie zagłówki bo są takie kańcistae w chwili obecnej :) Jeśli chodzi o wloty powietrza na desce rozdzielczej i między fotelami wyglądają nieciekawie ze względu na światło :]To tyle poniżej rendery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, a to jest orginalnie kopiowane wnetrze???

nie mam nic do samego moedelingu,bo ten jest dobry-neizly detal, tylko... te wnetrze jak dla mnei ejst nie przyjazne;(nie wygodne, spartańskie(w złym znaczeniu)... jakoś mi nie pasuej do takiego lukssowego samochodu.... chyba, ze to orginal, to wtedy albo stylisci merola powinni skoczyc na emeryturke, albo ja jestem stworozny do standardu limuzyny maybacha(czy jak on tam sie zwie:) ):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm ........ mi się wydaje że ta deska rozdzielcza powinna bardziej wchodzić do wnętrza (mam nadzieje że wiesz o co chodzi) i siedziska powinny być dłuższe.

i ogólnie to i zagłówki i siedzenia są chyba zbyt kanciaste

.............no ale to nie kabriolet więc może nie będzie tego bardzo widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności