Skocz do zawartości

Spawanie;)


szelix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam!!!

 

Co do ultrashocka looknijcie na !!!

 

witam!!!

 

Nastopila mala zmiana na ftp

 

 

adres : ftp.wladca.pl

login : ranger

pass : RotN!!!!

katalog wirtualny : public

 

polecam uzywac windows commandera bo nie wiem czy inne klijenty maja mozliwosc dodawania wirtualnego katalogu . Bez tego nie wjdziecie na FTP

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK albo cos z tym serwerem jest nie tak albo na nim nic nie ma... Używam Windows Commandera 5.0 no i chyba powinno byc dobrze. Chyba, że coś źle robię z tym katalogiem, bo u mnie nie ma czegoś takiego jak katalog wirtualny, jest tylko zdalny i lokalny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

Co do ultrashocka looknijcie na !!!

 

witam!!!

 

Nastopila mala zmiana na ftp

 

 

adres : ftp.wladca.pl

login : ranger

pass : RotN!!!!

Zdalny katalog : public

 

polecam uzywac windows commandera bo nie wiem czy inne klijenty maja mozliwosc dodawania wirtualnego katalogu . Bez tego nie wjdziecie na FTP

 

umies w zdalnym katalogu to na 100% masz \"public\" bedzie dzialalo na 100000%

 

pozdrawiam

ps. wzucajcie tam plugsy i mozecie sie nimi wymieniac serwer dzila 24 na dobe :]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy wszedlem na serwer wszystko jest dobrze, jestem w katalogu public ale niestety tam nic nie ma... pewnie nikt jeszcze nic nie wrzucił, sam nie wiem. To powiedz czy tam cos juz jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Teraz to już wogóle nie moge wejść na serwer. Mam ten sam problem co szelix. A tych 200 MB to jakośwcześniej nie widziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mówię że kławiesz? Poprostu chciałbym sobie zaciągnąć troche plug-inów ale nie mam jak. Tak więc tylko proszę o jąkąś pomoc bo próbowłem chyba wszystkiego... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

Spox Jagi trzeba cosik z tym zrobic!!!

Sprobuj ta sama wersje co ja WC i zrob takie same ustawienia chociaz pewnie je masz :)

ftp.jpg

 

ps.marcoos tak bardzo prosze wzuc mi tam ten manual do brazila :]

Jagi haslo jest RotN!!!! musi byc tyle samo wykzyknikow :D

 

RotN!!!!

 

a wiem ze nie mowiles ze klamiem :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że tak zapytam. Długo Ci łączy się z serwerem... Bo cośchyba załapało bo zawsze używałem trybu pasywnego, teraz go wyłączyłem. No i pisze \"Ściąganie\" i pod spodem Pobierz Katalog no i pobiera lae troche długo :( w trakcie pisania tego postu pobiera juz jakies 4 min :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poomogło... :( Chyba to jest jednak czeg innego wina. Prawdopodobnie firma która dostarcza mi neta zablokowała port który używa twój serwer. Oni zresztą wszystko blokują :(. Wiesz może jakiego portu używa twój serwer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

Jezeli o ten serw to na pewno nie padnie przez najlizsze 4 lata chyba ze sie admin zdenerwuje i mnie wywali :) ale watpie bo to dobry kolega :D co do serwa to juz raz sie skopal ale wtedy padl dysk jak.

 

Wydaje mi sie ze mozesz wrzucic cala kolekcje pluginow tylko tak zeby sie nie powtazaly zobacz co mam czego nie mam i wzucaj i z katalogami rob jakis pozadek bo potem sie wszycy pogubja :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki KLICEK... ten server to naprawdę fajna rzecz i dobry pomysł (choć troszke na bakier z prawem:cool:). Co do jego poprawności działania to nie ma żadnej wątpliwości, że wszystko jest OK, gdyż przeczytanie informacji na forum i pierwsze przeglądnięcie zajęło mi całe 3 minuty, łącznie ze ściągnięciem z sieci WinComa...

Co do jego zawartości, to mam jedynie dwie prosby, ale nie tyle do Ciebie , co do korzystających z serva:

- pierwsza: fajnie by było, aby wszyscy dokładniej określali nazwy plików, a w szczególność wersji plug-inów, tym bardziej, że posiadacze nowszych wersji mogliby je aktualizować,

- druga: dobrze by było aby ktoś zrzucił tam MAXa R5.

To wszystko...jeszcze raz dzięki i pozdro...:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!!

 

Wlasnie probuje skolowac maxa 5 za niedlugo znajdzie sie na pewno na tym ftp poniewaz bede zasysal z qmpla ftp (dzieki prof) pelnego max5 iso 2cd :)

 

wiec mam nadzieje ze w najblizszym czasie bede mial mozliwosc wzucenia tam pelnego maxa :D

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności