Skocz do zawartości

watch tower


ftorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no i super to wygląda...świetna textura...może tylko przebudował bym tą ceglaną konstrucje na drzewną...i nadawało by się do Vietconga :)

 

ftorek powiedz...czy Ty robisz low poly do jakis gier...czy tak sobie z nudów walisz low-poly??

 

pozdro...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

no wiec - poprawilem troche texturke (dach)...

 

i jest troche inny kolor kamienia (especially fur gotham :)

 

okroilem ilosc trojkontow do 258 (mniej sie nie da...) - ale teraz wieza nie moze byc ogladana od dolu... (bosom dziury)

 

ps. w warkrafta III nie gralem

ps II. low poly \'wale sobie\' :) tak z nudow generalnie, z nadzieja ze mnie ktos moze zauwazy :)

 

tower4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi hi [lol2]

A ja co by nie być gołosłowny zamieszczam swoja wersję rozliczenie jest na załączonym obrazku.. co i ile....

 

Modelowałem przez jakieś 45 min więcej zabawy miałem z potexturowniem jakieś 1 godz. i tak wszystkiego nie potexturowałem ( ukryte powierzchnie przed widzem ) bo mi się już nie chciało...

 

Mój obiekt z tą ilością faces można zarówno oglądać z góry jak i z dołu, u jak by to miał być tylko rzut izometryczny z góry to by się jeszcze wyciachało od cholery........ jak by zrezygnować z wnęki na drzwi to też by jakieś 8 odeszło i sama geometria ściany by miała nie 6 a 2 .......to tyle

Pozdrawiam -=TanatoS=-

 

http://warsztat.pac.pl/gra/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram MaggeM\'a....

 

 

mnie się nie chciało bawić w teksturowanie ale modelowanie trwało 20 minut i zostałem na 110 poly :)

 

oczywi¶cie polys nie tris - tris - będzie poniżej 180 - tyle, że trzeba ręcznie dzielić...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] ja zrobiłem inny dach, wewn±trz też jest spadzisty. Ale fajnie, fajnie. Podoba mi się. A polys nie trzeba ręcznie dzielić, po prostu przekonwertuj do Editable Mesh i voila, a w ogóle to gdzie¶ widziałem taki fajny skrypt który w trybie Editable Poly pokazuje ilo¶ć trójk±tów/krawędzi/vertexów, jak nie znajdę linka to dam ten co mam w domu do ¶ci±gnięcia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale Editable Poly te┐ siŕ z trˇjk▒tˇw sk│ada. I max dzieli je w│aÂnie tak jak s▒ w Editable Poly. Wjed╝ w sub-object -> Poly i wciÂnij Edit Triangulation. A pozatym, te belki w dachu mnie zmyli│y bo s▒ poziome, ja mam takie jak dach. Ale bardzo mi siŕ Twoje wersja podoba, mo┐esz pokazaŠ wireframe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alescie sie panowie rozpisali...

 

co do mojej wiezy - dzienki wam zobaczylem gdzie moglbym urwac jeszcze pare facow... thnx

 

a dyskotowanie o tym czy polys czy tris moim zdaniem nie ma sensu - zawsze najlepiej podawac ilosc trojkontow - wtedy zawsze wiadomo ile ich tak naprawde jhest... (a podawanie ilosci polys jest mylace dlatego ze poly moze skladac sie z roznej ilosci trojkatow...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm wszystko to kwestia interpretacji i u┐ywanego silnika - na szczŕÂcie nowe silniki nie potrzebuj▒ ju┐ tris a poly bez dzielenia na trˇjk▒ty..... a co do Edit Triangulation - to w│aÂnie ta mechanika jest oparta nie o zdrowy rozs▒dek a o bezmyslny skrypt. ktˇry prostokat potrafi podzieliŠ na 4 trisy gdy w rzeczywistosci wystarcz▒ 2... a co do wireframe to oczywiÂcie dorzucŕ - mo┐e te┐ z rŕczn▒ podzia│k▒ na trisy i automatyczn▒ - dla porˇwnania...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie ale dyskusja wynik│a.....................

Podstawa to trˇjk▒t sk│adaj▒cy siŕ z 3 verticles i basta..........................

A interpretacja hmmmmmmmmmm no tak mo┐na by te┐ zinterpretowaŠ nie iloŠ trˇjk▒tˇw a iloŠ obiektˇw to wyjdzie z 10 he he he daremna dyskusja.........

 

Pozdrawiam -=TanatoS=-

 

http://warsztat.pac.pl/gra/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności