Skocz do zawartości

[PROBLEM] - początkujący, osie X,Y,Z


PeneTr0z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem osobą początkującą jeżeli chodzi o 3Ds max'a i ogólnie o grafike 3D.

Chodzi oto że robie ostatnio jakieś proste (bardzo proste) projekty, właściwie na zasadzie eksperymentowania. Dobra przejde do sedna sprawy, na początku jak instalnąłem progsa i używałem narzędzi MOVE to ukazywały mi sie takie trzy osie kolorowe, zółta, zielona i jakas tam jeszcze nie ważne ale teraz już jak używam tej opcji, to tych osi nie ma co prawda mogę korzystać z narzędzia MOVE ale w inny sposób. Tak samo mam z ROTATE nie ukazuje mi sie już tak jak na początku po zainstalowaniu programu takie okrągłe kółko dzięku któremu można było każdy obiekt obracać. Wiem, że może to byc sprawa banalna ale nie wiem teraz jak to zmienić tak jak było wcześniej. Jak ktoś z was wie to niech dopomorze początkującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja mam wielką i wspaniałą radę dla noobów :)... kiedy zaczynacie...

RĘCE PRECZ OD KLAWIATURY!!!!... :)... korzystajcie z myszki :)... w miarę poznawania softu i skrótów korzystajcie z klawiatury...ale wczesniej won od niej... a jak juz naciśniecie coś przez przypadek... nasiśnijcie ten klawisz spowrotem :) na wszelki wypadek jakby to był skrót :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności