Skocz do zawartości

Nowe dzialy


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

Powstaly 2 nowe dzialy: \'mam newsa\' i \'FAQ\'.

 

Zasady \'newsow\' sa tutaj:

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=6713

 

W dziale \'FAQ\' beda sie pojawiac najczesciej zadawane pytanie wraz z odpowiedziami (jak to faq ;) ).

Nowe watki moga zaczynac tylko moderatorzy. Jezeli masz jakas propozycje to wyslij mi ja za pomoca u2u.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Skoro tak się to forum ostatnimi czasy rozrosło to proponuję jeszcze jedną zmianę. Z tego co zauważyłem w wip\'ie znajduje się straaaszna (jak dla mnie) ilość projektów samochodów. Nie wszystkich to interesuje. Można by w WIP\'ie podzielić od razu wątki na samochody i inne, tak jak w renderingu jest podział na poszczególne programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe czy to rozgraniczanie na kolejne dzialy nie spowoduje zbyt dużego mieszania?? Załóżmy, że potem w samochodach dużo osób zrobi Focusa, to może niech focus ma osobny dział.

Mi się wydaje, że doskonale w tej roli sprawuje się właśnie nazewnictwo wątków (osoby nie lubiące samochodów omijają wątki \"pojazd\").

 

A teraz spójrzcie od strony osób odwiedzających wszystko. Tyle podforum do zwiedzenia byłoby dla nich uciążliwe, więc trudno dogodzić wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ogl±danie wielu w±tków to się akurat nie zgadzam. W tej chwili wchodz±c do działu WIP króluj± pojazdy. Jeżeli chce się obejrzeć te mniej popularne trzeba wybierać kolejne strony. Co powoduje dłuższy czas oczekiwania. Zwyczajnie nie bardzo lubię samochody więc do nich nie zagl±dam. Dlatego nasunęła mi się taka uwaga.

A, że forum rozbudowuje się nadmiernie to inna para kaloszy :D

Pozdrawiam Bacry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności