Skocz do zawartości

Strona www: Krytyka once More


mORPH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Britney Spears i Power Puff Girls z pewnoscia dalyby sie zabic za taka strone;)

 

Rozowa landrynka, a w Info czytamy:

- Kierunek Polityczny: Nacjonalizm

- Nie lubie: Komunizmu, Demokracji, USA, Azjatow, Murzynow, Leniow, Skinow, Punkow

 

Nie mam slow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszych uwag to kompresuj prace w galerii. Trafiłem na Twoja strone juz dzisiaj rano i zrezygnowałem z ogladania galerii w polowie wczytywania pierwszej grafiki. Te 6 prac zajmuje chyba ponad 1 MB! Stary, ja mam za dużo galerii do obejrzenia na sieci, żeby nad jedną siedziec szmat czasu. Mysle tez, ze serwer jest wolny , wiec tym bardziej. Niektore z tych prac mozesz zamienic na GIFa (256 kolorow) i nie bedzie straty jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by DruG

Britney Spears i Power Puff Girls z pewnoscia dalyby sie zabic za taka strone;)

 

Rozowa landrynka, a w Info czytamy:

- Kierunek Polityczny: Nacjonalizm

- Nie lubie: Komunizmu, Demokracji, USA, Azjatow, Murzynow, Leniow, Skinow, Punkow

 

Nie mam slow.

 

DruG a dlaczego??? Jak chcesz podyskutowac na ten temat to zparaszam na u2u.

 

Co do kolorystyki to maklo jest stron z elemenatmi czerwieni. A twoja krutyka byla malo kontruktywna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmm no przykro mi jezeli mylisz nacjonalizm z niemieckim nzaizmem i wszystko co zwiazane z prawica przypisujesz do Hitlera. Do swiadczy tylko o twojej wiedzy na ten teama ti nie wyrobionym pogladzie.

Jaką trzeba mieć wiedzę żeby mieć wyrobiony pogląd na teksty typu nie lubie azjatów itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stary najpierw zaczne od twoich pogladow bo wkurzyly mnie najbardziej... sorry ale wlasnie siedze sobie z kompresem na twarzy (stad tez moja dzisiejsza wzmorzona aktywnosc na forum) bo jakis nacjonalista sie do mnie dwa dni temu przyczepil twierdzac ze \'zle\' wygladam. twierdzisz ze jestes nacjonalista a nie szowinista czy sympwtykiem nazizmu a cytujesz hitlera i goebbelsa na forum 2000 w swoim podpisie. druga sprawa jest taka ze jesli jestes rasiata [a jestes, bo piszesz ze nienawidzisz murzynow czy azjatow] to uwazasz ze to nie jest szowinizm????? sorry ale brak mi slow.... :( nie chcialbym tutaj sie rozpisywac o swoich ani czyichs ideologiach bo nie do tego sluzy forum. sorry ale po prostu nie wytrzymuje. chetnie z toba podyskuyuje jesli chcesz.

a co do strony... no coz trudno mi byc obiektywnym ale...

no nie ma co ukrywac ze strona zalatuje tak jakos poczatkiem lat 90 kiedy to w zasadzie nie uzywalo sie grafiki do ozdoby stron. u ciebie jest nawet moim zdaniem gorzej bo ta grafika ktora sie pojawia tylko odpycha. nie wiem w zasadzie co mam oceniac. watpliwa ozdoba strony jest baner z napisem \'mmorph studio\'. kolor jedo jest jakis taki troche mdly. rozumiem ze strona miala byc w barwach narodowych ale mogles dac bardziej jaskrawa czerwien.

 

nie wiem czy sie smiac czy plakac. mam nadzieje ze jak podrosniesz to troche zmadrzejesz bo z tego co widze na zdjeciach to kawal zycia przed toba.

 

noi kubek z \' mieczykiem chrobrego\' powalil mnie na kolana... mamie kupie....

 

 

ehh...

noi takie osobiste pytanie:

skoro jestes tak przywiazany do narodu polskiego i tradycji to czemu piszesz bez polskich znakow? czemu uzywasz na swojej stronie zapozyczen??? przeciez to takie niepolskie......

 

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I love you guyes ;)

 

Marska tez zdaza mi sie cytowac, ale nie czyni mnie ot jeszcze komunista.

 

NIe jestem szowinista, poniewaz nie jestem nastawiony na eksterminacje innych ras.

 

Netykieta wymaga raczej brakiem poslugiwania sie polskich znakow.

 

Leander dzieki za konktruktywna krytyke widze jako jedyny nie wpadles tu w obled.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru ukrywać że ostro się pośmiałem... Ale tak naprawdę to nie jest śmieszne. To tragedia. Kolejny małolat który ubzdurał sobie dorosłość i zwraca na siebie uwagę szokującymi teoriami, których śmiem twierdzić nie rozumie za grosz. Regułka? Może i owszem, ale pojmujesz to jak skończony idiota. Normalnie nie komentuje tego co ludzie mają w głowach ale tutaj to mnie po prostu trzepnęło. Jak nic pusta pała z wybujałym ego, wzorowy materiał na skinheada.

 

Strona- Dno, chyba ciężko o niższy poziom.

Prezentowane prace- Niższy poziom jest jednak osiągalny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ja myślę, że za miesiąc - dwa zrobisz coś o wiele lepszego (ta jest w każdym razie lepsza od poprzedniej), więc rozwodzenie się nad poprawkami tej strony nie ma aktualnie większego sensu. Trochę poobserwuj aktualne trendy, pobaw się tutkami na sieci..

 

Polecam tutki z eye-ball.

http://www.eyeball-design.com/fxzone/tutorial.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mORPH - nie chcę cię krytykować, ale wyglądasz mi na przeintelektualizowanego nastolatka, który nie lubi świata, bo świat się z niego śmieje...

 

więc:

 

wyjdź na zewnątrz, pobaw się z kolegami z klasy, nie bój się koleżanek...

 

życie na prawdę potrafi być piękne...

 

A CO DO STRONY:

 

1. serwer kisi jak mało co, oglądający traci cierpliwość i ucieka ze strony..

 

2. jeśli to jest strona mająca reklamować jakieś \"studio\" graficzne, no to wywołuje efekt przeciwny do zamierzonego... popracuj nad grafiką...

 

PAMIĘTAJ - strona dobra to strona z POMYSŁEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności