Skocz do zawartości

angel


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mógłbym ten obrazek zobaczyć na jakiejś tajlandzkiej stronie... Mógłby mi ktoś świecić latarką prosto w oczy... Ale i tak wiedziałbym, że to twoje... Masz swój styl i bardzo dobrze. Chociaż uważam że z tymi mięśniami brzucha to już przesadzasz w przejaskrawianiu... Dla mnie do linii mostka jest pro... Poniżej już jakby inna postać. Ogólnie jak już mówiłem podoba mi się :). Jak widzę pkp to niezmiernie twórcze miejsce. Swoje podrzucę wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skłonny jestem stwierdzić że te uwydatnione mięśnie brzucha to jakiś komplex...bo podobne było widać w bitwie Twojej ostatniej :]

 

co do samego rysunku...to ciężko mi coś mówić bo myśle że on jest raczej nie skończony...

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze ..gotham..dzięki..ktoś mógłby ten mój styl uznać za manierę ale tak nie jest...może wrzucę tu moje pracki z innej beczki jeszce...

...co do mięśni brzucha...hmm..nie mam problemów z nadwagą , brzuch raczej płaski, a już na pewno nie mma żadnych kompleksów...(to do Phantoma ), po prostu lubę czasem , umyślnie i świadomie wynaturzać i wykręcać...Giorgione ..masz rację..praca zostaje ukończona kiedy uzna autor...i jednocześnie jest to odpowiedź dla drug`a.. dziękuję wszystkim za posty...i komentazre... Biglebowsky..dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności