Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Nissan 350 Z


beeper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Karoseria juz jest skonczona [render zamieszcze wieczorem bo teraz nei mam czasu], teraz pasuje sie wziasc za wnetrze, chyba ze macie jeszcze jakies komentarze co do obecnej formy. Znacie jakies tutoriale o tworzeniu wnetrza samochodu i felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly apdejcik, uwazam karoserie za skonczona, co najwyzej jakies zmiany kosmetyczne, ale to na koncu przy finalnym renderingu. prosze o jakies sugestie co do ewentualnego tuningu ;] i do tworzenia wnetrza bo nie mam pojecia jak sie do tego zabrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MJ - poly modeling, a ile czasu to nie za wiele, a to moj pierwszy model ktory mam zamiar skonczyc ;], w sensie duzo modeli wczesniej zaczynalem [zadnego jeszcze nie ukonczylem] i przez to uczylem sie techniki itd. jesli chodzi o karoserie to w dosc szybkim tempie ja zrobilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym tak chciał umieć :( 0 błędów jeżeli chodzi o geometrie.. no może kilka ale to widać bez lakieru np te listwy w dzwiach albo ten kancik na swiatłach a i jecze te nad kole z przodu poprawisz? chodzi mi o takie dziwne zakończenie z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu zabralem sie za wnetrze, oto efekt dotychczasowej pracy, wiem ze jest troche bledow, ale tego w koncowym renderingu prawie wogole nie bedzie widac, po za tym nie robie cabrio, zeby bylo widac wnetrze takze nie widze sensu tak sie przykladac do szczegolow;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności