Skocz do zawartości

Wizualizacja: Plaba (nowoczesna kamienica)


@seba@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

moze dlatego takie wraznienie ze wzgledu na malo zaznaczone klatki drzwi wejsciowych...

ale moze to bylo takie zamierzenie wiec tego nie komentuje

ogolnie jakby dodac teksturki to napewno efekt bylby o wiele lepszy

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na v-rayu sie nie znam ale teoretycznie moglbys sprobowac dac mape metalu na diffuse , i jakis bump z np. drapanego aluminium, odbicia powinny sie same zrobic matowe i bardziej metalowe, przynajmniej w zwyklym scanlinie tak by bylo ( aprzynajmniej powinno :) )... co do odbic to nie wiem.. mozesz sprobowac uzyc jakiejs mapy jako environment, tylko nie wiem jak to zrobic w v-rayu, ten niebieski kolor to jest background color?? jezlie tak to powinien sie odbijac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz ustawić mapę environment dla odbic w v-ray to chyba najlepiej tak:

 

1. stwórz odp. mapę w MATERIAL EDITOR

2. włącz okno RENDER

3. wybierz jako rendrrer V-ray

4. w zakładce ENVIRONMENT V-ray\'a wybież jako mapę refflecton przygotowaną mapę i zaznacz override max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal lub zastąp te druty na górze-to się źle kojarzy, parę elementów za bardzo jeszcze \"ordynarnych\" za masywnych i przytłaczających. Blok mieszkalny to powinno być coś w czym chciałoby się przebywać i mieszkać, w okolicy czego widok małych dzieci beztrosko się bawiących nie byłoby kontrastem jak pomiędzy czernia a biela. Sam mieszkam w starym komunistycznym, obrzydliwym blokowisku, gdzie chyba nic nie zostało zaprojektowane \"dla ludzi\". Przedmówcy mieli św. rację, że kojarzy się to trochę jak twierdza, czy więzienie. Nie zrozum mnie źle ale na chwilę obecną nie chciałbym zamieszkać w tym bloku-chyba że zprezentowałbyś mi jakieś m4:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności