Skocz do zawartości

[POMOC] - modelowanie ludzkiej twarzy ze zdjęć


PeneTr0z

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań. Jestem zielony co do tematu modelowania, a chciałbym stworzyć jakąś twarz. Jakieś podstawy maxa znam. Szukałem kilka tutków ale są jakieś nie dokładne albo poprostu ja ich nie potrafię wykonać. Chodzi mi dokładnie o modelowanie ze zdjęć. Zauważyłem u kilkju osób, że za pomocą zdjęcia twarzy frontu i profilu tworzą siatke ? Jak to zrobić ? Wiem jak wstawić zdjęcia, tylko nie wiem jak zacząć z tą siatką. Za pomocą jakich funkcji ? Może ktoś z was (osób naprawde zaawansowanych - jak zauważyłem) by mi podpowiedział, albo dał linka do jakiegoś prostego tutka. Jak byłby video to jeszcze lepiej :].

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

poprostu podstawiasz zdjecia front bok, wstawiasz boxa dopasowujesz boxa (ciachajac go np. connectem) do wielkosci glowy itp jak bedziesz mial glowna bryle łba gotowa robisz oczka , nosek , usta.

 

Nie ma po co dawac tutoriala poprostu musisz usiasc i to zrobic poprostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie jest to dosyć proste a dla mnie troche bardziej skomplikowane :/ ==> no dobra a jeżeli chciałbym zmodelować cokolwiek innego ? to robię to za pomocą mesha i vertexów ? a potem move ? --> bo jeżeli tak to jest to dosyc trudne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności