Skocz do zawartości

mity i legendy: walka ze smokiem :)


arcade

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, przyznaję bez bicia że zainspirował mnie ten post:

post (dzięki wielkie :D)

 

Przypomniałem sobie o swoim dawnym koncepcie smoczka - wymoczka. Już od dawna planowałem ożywić tą postać w jakiś tam sposób, myślę że teraz nadarza się ku temu okazja :)

 

http://img205.imageshack.us/img205/6379/00000013ta6.jpg

 

pomysł jest taki - rycerz / szewczyk dratewka wraz z owcą gonią smoczka który ucieka w popłochu ;)

 

jakieś szkice będą w kolejnych updatach :)

 

pozdro

 

edit -> aha, oczywiście nie wykorzystam swojego starego modelu smoczka (zatrzymanego w jakichś 70%) tylko zrobię wszystko od nowa :) Tylko pomysł na postać jest stary, mam nadzieję że to mnie nie dyskwalifikuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

joł, dzięki za wsparcie :)

 

Dawno nie było updatu, bo miałem trochę spraw na głowie, no ale teraz daję za to spory progres - model smoczka, który uważam za raczej skończony.

 

smokdowyslania001ga8.jpg

 

jest to model low poly jak widać miejscami :P ma 4922 trisy (zakładałem coś koło 5k)... Czyli raczej nawet jak skończę to nie mam szans z obrazkami high poly... Ale co mi tam :P

 

smokdowyslania002xy4.jpg

 

teraz mam zamiar zrobić teksturę (1024 x 1024 na postać) + normal + spec.

mam już pomysły na kolejne postacie - szewczyka dratewkę i owcę - pokażę je jak tylko przeleję swoje pomysły na jpgi :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, dlaczego zabawny? miał być mega straszny pożeracz dziewic i niszczyciel miast ale trochę mi nie wyszło ;)

 

wrzucam taki robiony na szybko szkic żeby pokazać ogólne założenie scenki. (tylko się nie śmiać, malowanie w Photoshopie to dla mnie czarna magia :D a skaner mi nie działa to szkiców takich jak tego smoczka nie wrzucę).

 

jonceptfw7.jpg

 

całość ma być w cartoonowo / bajkowej stylistyce :)

całość jest baardzo wstępna - myślę że będą spore zmiany, zwłaszcza jeżeli chodzi o szewczyka dratewkę i tło. Owca zostanie taka jaka jest albo podobna.

 

edit - aha, i o smuthach i takich tam zapomnijcie :P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś, spoko, bez smotha tez mozna ta pracke bardzo fajnie pojechać, zatem jezeli uderzasz w taka stylizacje to (juz widze te smiechy) zjedz w niektórych miejscach z poly jeszcze...powaznie mowie...bo jak dasz gesta siate bes ms to po dodaniu swiatła beda niedopowiedzenia w stylu- qrde za mało smootha dał...a takto czarno na białym bedzie widać ze - tak ten edg maił byc widoczny akrat tutaj i juz. Pomyśl nad tym. Czekam na owce, wymiata xD Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności