Skocz do zawartości

Mity i Legendy: Przejście przez Morze Czerwone


Cruzh3r

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Praca ta będzie wizualizacją sceny biblijnej, z mojżeszem na pierwszym planie.

Odrazu mówie że ni to mit nie legenda, proszę się nie obrażać, żadnego bluźnierstwa mam nadzieje niebędzie.

 

Będzie to raczej Mojżesz w pigułce, gdzieś w tle może płonący krzak, na lasce możę już będzie miedziany wąż(dla niesłyszących Mojżesz zrobił węża nieco później), tak aby podkreślić jego postać.

 

Wymyśliłem że na pierwszym planie będą jakieś rzeczy codziennego użytku(przechodzący przez morze czerwone, zwijali manatki w ostatniej chwili)

W garncu będzie się odbijała pożoga którą Bóg obronił izraelitów przed szarżą egipcjan.

 

Z dali widzimy morze(wzburzone??), i oczywiście tunel w wodzie. Aczkolwiek on sam będzie miał znaczenie drugo,a nawet trzecioplanowe.

 

Cała scena skupia się na Mojżeszu.

 

AHA, Całą scena będzie zapewne robiona przeze mnie i przez kolege którego wtajemniczam w arkana 3d(cała brudna robota dla niego(muahaha)).

 

Edit: zapędziłem się i morze czarne napisałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ktoś musiał wybrać, ale nikt nie był na tyle głupi:)

 

Jak dla mnie troche za ambitne przynajmniej jeżeli chodzi o zrobienie morza. Dlatego tym sie zająłem na początek. Teraz w Vrayu kombinuje materiały, aby ładnie morze prześwitywało w tunelu, aby rybki i glony było widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak no legendą raczej nie. Ale chyba mit z definicji nie jest fałszem, ani fikcją, jest natomiast opowieścią o początkach świata... zresztą, zaraz sprawdze.

 

Wody będzie dużo, ale jak mówiłem będzie miała mniejsze znaczenie. Przyodzieje Mojżesza w białe szaty, które ładnie będą zwracały na niego uwage. Zważając że cała akcja rozgrywa się wieczorem (ładniej widać łunę ognia, która ratuje mi oświetlenie, porażka by była gdybym miał słonce za morzem chowające się ustawić...)

 

Teraz właśnie modeluj powoli Mojżesza.

Tak żeby niebyło ponuro, Mojżesz będzie miał twarz znanego aktora:)

 

 

Edit: No i się dzisiaj okazało że mam zlecenie nowe. więc będe robił bitwe po godzinach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, wogule dzisiaj porażke mam.

 

Siedziałem nad tym wings3d siedziałem....

i już niewiem jak w maxie mam sie poruszać:-), cały czas w maksie używam tych wingsowych skrótów(najgorzej jest z undo bo tam to jest ctrl+alt+z a w maxie z samo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początek ładny, tylko nogi o wiele za krótkie wygląda trochę jak jaskiniowiec, chyba że to zamierzone.

 

ano i znam to, w maksie ciągle wciskam spacje i potem dziwie się czemu objekt się blokuje, ale teraz zaczelam modyfikowac skróty w maksie zeby byly podobne do moich wingsowskich. tylko że w maksie mozolnie sie to zmienia.

undo lepjej dac na crtl+z w obu programach, bo sie szybciej wciska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do skrótów typu ctrl+z to zmieniłbym go w wingsie (jeśli się da). Jest to przecie powszechnie stosowany skrót w przeróżnych programach i trochę niemiło by było jakby trzeba było zmieniać w każdym programie na ctrl+alt+z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności