Skocz do zawartości

Mity i Legendy: New Asgard


skiki

Rekomendowane odpowiedzi

witam , postanowilem przystapic do bitwy... stracilem wszystkie pliki forgotten city to sie tym zajme... zobaczymy co z tego bedzie ;) postanowilem stworzyc moje wyobrazenie asgard, wzorowałem sie troche na ff8, troche na rysunkach znalezionych w necie. jest to latajacy ? wlasnie co to jest... hmm cos a'la latajaca swiatynia, miejsce spotkan Bogów. na srodku stanie monumentalna budowla :P mam nadzieje przynajmniej. Ten mostek bedzie hmm przezroczysty :( znaczy sie bedzie tylko lekko zaznaczony ;) zreszta zobaczycie. Wiem wiem, nie umiem przelac na ?papier tego co mam w glowie :)

talerzbj9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

skiki -> witam w Bitwie!

Na początek dobra rada, nie trać czasu na pokazywaniu modeli po renderze z GI czy tam skylightem bo takie światło spłaszcza model. Screen z viewporta napewno każdemu starczy :)

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah piekny pomysl wlasnie sobie wyobrazilem zamek na tym z perspektywy konca mostu, a na dole te wszystkie elementy z motionblurem wirujace wokol ktorych unosza sie obloki pary - jakby napedzane byly przez cieplo albo maszyne parowa - moze za daleko zabrnalem ale moze czesc z tych chorych wyobrazen o ruchomym "podwoziu wykorzystasz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności