Skocz do zawartości

Mity i Legendy: "Chuck Norris - The Legend of Roundhouse Kick"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A aj bym proponował Chycka wychodzącego z wody w wietnamskiej dzunkfli z tym ogromnym karabinem. Cały ociekajacy wodą. Klasyczna scena Chuckiem niestety nie pamiętam z jakiego filmu :D

 

 

"Brawurowa Akcja" Były trzy części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz takich mocy :P

 

gdzie jest źle?

 

oj mam ;D mowie usun sie usun sie usun sie i sie usuwa radze uwazac ;)

 

Ania dala dobre refki , bo nad uchem to nie przysiadles niestety :) w zasadzie nie mozna powiedziec gdzie jest zle popatrz na refki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kadr na powaznie chcesz dać? troszke nudny moim zdaniem :/ Nie lepiej np: dac go w kontraposcie jedna reka w kieszeni druga trzyma strzelbe oparta o ramie głowa skierowana w kierunku słonca, a cała postać lekko po prawej stronie kadru nie przodem a 3/4 do widza ;)?...oo i noge opiera o głowe jakiegoś hm mitologicznego, hm...oo o dartha vadera niech opiera noge :D jeez, sorki wkreciłem sie...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Master nie wiem zabardzo jak Ci pomoc, no dobra juz mniej wiecej wiem:)

 

Jezeli robisz podobizne kogos to pierw zastanow sie ktore czesci jego facjaty sa charakterysyczne dzieki ktorym nawet w nocy bys go rozpoznal :P np. czak ma charakterystyczne oczka ,brode i usmiech ;P

 

Czyli pierw po zrobieniu brylki zajmij sie oczkami az beda bardzo podobne i robisz reszte odrazu upodobniajac :)

 

mam nadzieje ze to Ci cos pomoze , btw nadal przyczepilbym sie do ucha jest plaskie wyciagnij je na bok idz do brata albo siostry i oblukaj jak jego/jej ucho jest powywijane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwydatnij mu troche łuki brwiowe . zmień powieki żeby pasowały do refki . zlikwidój artefakty przy oczach . kąciki ust wyglądają dziwnie . przesuń ten fałd skóry koło ust troche do tyłu bo ci się wąsy nie zmieszczą . broda chyba troche za kanciasta . ucho mi sięwydaje troche za daleko z tyłu ale pewnie mi się tylko wydaje :P. uwydatnij kość policzkową i dodaj zmarszczke między nosem a kościąpoliczkową . No i bez głupawego uśmieszku i tak go nikt nie pozna .

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności