Skocz do zawartości

Mity i Legendy: Legenda o Megakocie odc.12 Cow&Chicken


KdeZoo

Rekomendowane odpowiedzi

No będzie to troche inne podejście do tematu jak sądzę :) Przerabianie kreskówki na 3D nie należy raczej do łatwych zadań, ale kto nie spróbuje ten się nie dowie. Dajcie mi się wyspać i zabieram się do pracy.

 

Pozdrawiam, KdeZoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ostatnie dni spędziłem na obmyślaniu jak w ogóle skomponować impresję na temat... I wymyśliłem.

Chcę wymodelować wszystkie główne postaci, które biora udział w tym odcinku: druha, krowę i kurczaka, dwóch skautów oraz nadjezdzającą ciężarówkę ciętą na pół przez wirującego megakota. Rozrysowałem sobie koncept, ale mam problem ze skanerem więc wrzucę go później. Póki co parę screenów z postaciami, które zamierzam wrzucić.

druh.jpg

druh1.jpg

kot.jpg

krowa.jpg

kurczak1.jpg

skaut1a.jpg

skaut2a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawa jest taka- jesli posiada ktos z was odcinek 'legenda o megakocie' to PROSZE, zamiesccie go na megaupload albo rapidshare... BLAGAM was, poszukuje tego odcinka od miesiaca i nie znalazlem go w zadnej sieci p2p :( :( z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

falling a po co ktos by mial to udostepniac? ;o

 

btw. widze ze duzo ludzikow tu oglada bajki, wiec mam pytanko jak sie nazywa ta bajka z wilkiem badz kojotem i strusem - strus zawsze ucieka przed tym pierwszym.. najlepiej nazwa polska i angielska, dzieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udostepniac po to zeby zrobic mi mala przysluge bo kupe czasu szukam tego odcinka a jest to moj ulubiony. nie kazdemu sie chce wstawac o 3 rano zeby miec jakies 10% szans na zobaczenie tego odcinka ;( a strusia i kojota nie pamietam... ale chyba nazywal sie strus pedziwiatr (nie wiem czy taka nazwa kreskowki, czy tak po prostu strus mial na imie :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności