Skocz do zawartości

II Zlot Max3d.pl W Gdańsku


Shogun 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie ludziska, macie oto niepowtarzalną okazję nacieszyć sie blaskiem słońca sie nad morzem, lub zaświecić za nie oczami w razie jego braku.

Zapraszamy wszystkich chętnych w najbliższy weekend

26 sierpnia 2006 na godz. 12:00

do Gdańska

Na superimprezę u Thorgala!!! *

 

(z możliwością noclegu dla tych, którzy potrafią spać na imprezie)

(brawa, wiwaty i oklaski)

Zabawa ma trwać do białego rańca!

(wzmożone brawa, wiwaty i oklaski)

 

Dodatkowo w ciągu dnia planujemy do siebie troszeczke postrzelać w ramach zrobienia konkurencji fanom paintballa.

 

(aplauz na granicy obłędu)

 

Więcej informacji na temat zabawy TUTAJ

 

(aplauz na granicy obłędu + jeden krok dalej)

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich z całej Polski.

 

 

UPDATE:

Lista chętnych z Gdańska:

Thorgal

Illy

Lista chętnych z Wrocka:

Tweety

Knysha

Vorek

Razor

pikSar

Barcisz

Plastique (?)

Nielot (?)

Mkk3a (?)

 

* Uwaga! Jako, że mieszkanko jest nowe i mebelków niet, to wskazane są karimatki/materacyki/spiworki/kocyki/podusie/ulubione jaśki, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 258
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja tylko chce tylko potwierdzic ze Shogun ma racje i istnieje możliwosc noclegu wiec nie starajcie sie wymigac tym ze nie oplaca wam sie jechac taki kawal tylko na jeden dzien...

 

Wiem ze polaczenia z Wrockiem sa fatalne wiec bedzie mozna sie kimnąc juz w

piątek.. i tak do niedzieli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) to trojmiejski zlot ;)

2) jaka muza :D moge cos zagrac jak trzeba :)

3) masz projektor? mozna wizuale by zrobic? :)

4) ktory Gdansk?

5) ZOltar to byl oj pomysl

Ekipa z Wrocka może w ramach ułatwień w dojeździe zahaczyć o ekipę z Warszawy.

,,,i olsztyna :0

IDE!!!

 

Kto jesszcze? I zrobcie liste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja sie bardzo chetni pojawie jesli wszysto do tego czasu sobie poustawiam. tak czy inaczej chetnie zapraszam tez inny pamietajcie to moze bys wasza jedyna sznsa zeby oderwac sie od kompa nie rezygnujac z maxa czy innego uber pro programu. nieoficjalna zaplata z nocleg 0,5L czegos co ma procenty i trzepie o glebe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie widzę przeszkód :]

 

problem jest tylko z dojazdem więc musimy jakoś wykombinować sobie tani transport. ekipa z wrocka to jak na razie ja. może Vorek się skusi, może nielot i mkk3a, Ślizgi, rowr, pikSar, razor itd.

z tym Zoltarem to niezły ubaw byłby :D

oczywiśćie wyjechalibyśmy w nocy ok. 1 (w sobotę) i dojechali rano tak na 11-12 na Główny w Gdańsku.Jesli nie ma problemu z noclegiem to w sumie ja się na to piszę (jesli ktoś jeszcze z wrocka pojedzie)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fak!!

czemu tak pozno informujecie!!

watpie a chetke mam :)

kasy nie ma na studia trzeba zaplacic :( itp; fak!!

a wiem jak oszukiwac aby wygrac w tego zoltara(czy jak to sie zwie) :D

jeszcze wszystko przemysle ale nie liczcie... :( :(

Czemu tak puzno? tak jakos wyszlo, pomysl zrodzil sie dopiero wczoraj, a puzniejszy termin nie odpowiada zalozycielowi watku

 

w sumie to nie widzę przeszkód :]

Jesli nie ma problemu z noclegiem to w sumie ja się na to piszę (jesli ktoś jeszcze z wrocka pojedzie)

tak jak juz wyzej napisalem.. moge was przenocowac juz w piątek

 

ojjjjjj a ja wracam 11 do wrocka dopiero buuuu :( a szkoda bym sobie chtnie pojechal do was :D

a po co wracac do wrocka? od razu d gda sie wbijaj, a jesli nie odrazu to jesli dobrze zrozumialem to tweety organizuje ekipe na wyjazd, zawsze mozesz sie wbic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie! khem... khem... tak szczerze mówiąc: nie ma sensu organizować zlotu na tydzień przed terminem. zwłaszcza teraz w wakacje kiedy ludzie albo jadą na urlop albo wracają z urlopu i mają pracę czy inne zaległe rzeczy na głowie.

 

popatrzcie na zloty Paintballowe jakie organizowaliśmy w Gliwicach czy we Wrocławiu. przygotowania trwały prawie 2mce a i tak nie przyszła pełna ekipa!

a co dopiero kiedy dajecie 1 tydzień na organizację transportu+kasy+czasu :]

 

postawcie ankietę i wsio haraszo! jak dla mnie w sumie to najlepiej jakby to się odbyło w któryś poczatkowy weekend września. niestety wybywam 16 na urlop a jak wróce to mam do skończenia sporo rzeczy :(

 

poza tym wszystko fajnie ale liczcie się z tym, że jest dopiero 6 sierpnia a ja już nie mam połowy wypłaty. wakacje to fajna rzecz ale strasznie dużo kasy ucieka :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie z wami ze tydzien to krotki termin na zorganizowanie kasy, transportu etc.. ale wlasnie Shogun wyjezdza i juz w gdańsku mieszkac nie bedzie, Illy ciagle imprezki, a ja np wolna chate mam tylko do wrzesnia, potem juz bedzie pełniuska po same brzegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy: sorki, że taki OT ale jedziesz przypadkiem na taką mała imprezkę Transmediale?

 

http://www.ds.art.pl/imprezy.php?id=44ad7404dfc33&showall=1 ta impreze robie w Gdynii, nastepnego dnia sie urlopowac do Holandii/Niemiec i po powrocie http://tripzone.org/forum/viewtopic.php?t=894 ;p

zle napisalem, nie jade na impreze do Holandii (acz nie wykluczone)

zgadza sie z wami ze tydzien to krotki termin na zorganizowanie kasy, transportu etc.. ale wlasnie Shogun wyjezdza i juz w gdańsku mieszkac nie bedzie, Illy ciagle imprezki, a ja np wolna chate mam tylko do wrzesnia, potem juz bedzie pełniuska po same brzegi
ja sie moge dostosowac

 

Kuciel wpadaj !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety przebywam w tym terminie nad jeziorami.

 

A jeżeli będzie jakiś zlot w Wawie, to nawet mogę kogoś przenocować jakby co. Nawet sporo osób, bo zawsze mam wolną chatę;)

 

Życzę udanego zlotu i spoko zabawy.

 

ps (thorgal has exceeded their stored private messages quota and can not accept further messages until they clear some space.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastycznie. :)

A swoja drogą na prosbę Thorgala zapuściłem sondę nt. najdogodniejszego terminu zlotu.

 

EDIT: u mnie mały update: w razie gdyby zlot miał sie odbyć za 2 tyg. to ja mogę w sobotę byc, ale tylko do wieczora, bo noc spędze w pociągu do Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) to trojmiejski zlot ;)

2) jaka muza :D moge cos zagrac jak trzeba :)

3) masz projektor? mozna wizuale by zrobic? :)

4) ktory Gdansk?

5) ZOltar to byl oj pomysl

 

,,,i olsztyna :0

IDE!!!

 

Kto jesszcze? I zrobcie liste!

 

1. potwierdzam

2. jesli chodzi o muze to hmmm.. mozesz zagrac cos, a jesli wszyscy ciebie wygwiżdzemy wowczas odłaczymy ci wszystkie kabelki i wlaczymy cos innego

3. projektora nie posiadam, ale za to mam gołe sciany

4. morenski gdansk

5. zgadza sie

,,,ilsztyna.. hmmm LERU gdzie ty jestes? i czemu jeszcze nie w gdańsku

IDE!!! - to idz

 

Kto jeszcze? Własnie kto jeszcze? bo narazie to mało nas jest.. daklarowac sie chlopcy i dziewczynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

still nic nie wiem. jak sie uda zebrać kogoś z wrocka to w sumie moge wpaść. samemu raczej sie nie wybiore. jechać 8h w pociągu i nie otworzyć do nikogo gędy mi się nie uśmiecha :]

Ja juz mialem 2 razy tak w tym roku. Na szczescie jechal ze mna moj kolega ipod ;p

 

Tweety: przeciez was tam pelno we wrocku. Zbieraj ekipe i dawajcie. bedzie pierwsza solidna impreza maxowa :D A za dnia kapiel w morzu. Ja skonczylem turystyke to moge wam zorganizowac wycieczke na plaze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy: właśnie dlatego zobaczymy co da się zrobić. najlepiej by było jakbyście zorganizowali to w terminach: 26-27 sierpnia. wtedy może uda się zebrać większa ekipę z wrocka.

 

poza tym nie mam pojęcia ile wyniesie nas bilet z Wrocka do Gdanska i z powrotem. trochę za póxno nas informujecie panowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby był zlot 26-27 i tłiti by jechał to kto wie.

ważne ile kosztuje ciapong a ile autko

 

 

--------- editos

 

dzwonilem na info PKP, bilet normal w jedna strone 50 PLN, weekendowy z wyjazdem w piatek po 18.00

60pln w obie strony, czas przelotu 8-8,5 godziny. Poważnie rozważam wyjazd ale only w terminie 25-27 sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

if zlot=26-27 sierpnia 2006 then

begin

writeln('Hello Gdańsk. Własnie przybyłem');

else

writeln('Mam chorego królika i nie mge być')

halt

end.

 

a na chłopski rozum: jakz lot będzie 26-27 to pojade na pewno (zwłaszcza jesliby pikSar miał bryknąć swoją niezapomnianą furą z alufelusami).

 

przejazd w tą i spowrotem pociągiem byłby chyba droższy niż zapłacić pikSarowi za gaz od powiedzmy 2-3 osób.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten weekend 26-27 to troche pozno, no ale moze byc o ile na pewno, chociaz preferuje wczesniejsze weekendy

 

pamietajcie o Zoltar arena ;D

 

i piszcie kiedy wpadacie

zeby zrobic jakas liste

 

dla mnie kazdy z tych trzech weekendow jest ok ale musze wiedziec konkretnie ktory zeby sobie urlop zaplanowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności