Skocz do zawartości

�Miłość w umyśle szaleńca�: All he loved...[Naked]


Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Ciemne pomieszczenie...czuć w nim chłód, pierwsze co rzuca się w oczy to laboratoryjny wystrój wnętrza...pełno przeróżnych płynów, narzędzi, urządzeń, a przy ścianie długi rząd zbiorników. Na każdym z nich jest tabliczka...a na niej...imię...Dla właściciela tych płynnych trumien, mają one ogromne znaczenie...mają w sobie magię...magię którą nikt mu nie odbierze...i nikt nigdy nie pozna. Magię w jego opętanym obawą umyśle...[/align]

 

Tak będzie mniej więcej wyglądała scena która najpierw zostanie naszkicowany a potem pokolorowana...Temat jest dosyć ciężki aczkolwiek wdzięczny...pierwsze szkice już nie długo...

 

Pozdrawiam...Phantom & Anderton :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem... może to tylko ja jestem dziwny ale patrząc na ten szkic nie widzę nic z szaleństwa. Są gołe laski- cholera wie żywe czy nie i jest klęcząca postac tyłem. Gdyby nie tytuł nigdy nie doszedłbym co jest tematem pracy. Wygląda raczej na ilustrację SF- w żadnym razie nie na obraz obłąkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny pomys│ ale ma│o orginalny;(

bo takie co to juz widzia│em w X filmach anime i w rˇznych komiksach ale intepretacja i wykonanie moze twoje bŕdzei GIT i najlepsze zapewne wtych pojemnikach bedzie zielona woda? jezeli tak to daj jakis inny chyba ze chcesz powtarzaŠ jedno i to samo. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojego sajtu nie ma...ale pracujemy nad tym...a pare prac mash tutaj...:

 

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=5083

 

i tutaj...

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=6561

 

i tutaj troche jego szkiców jest...

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=4395

 

i tutaj coś jest :P

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=5600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze taki styl kolorowania z zieloną wodą itp. jest bardzo fajny i bardzo pasuje, to nic ze nie jest oryginalny. NIe wszystko co oryginalne jest dobre. Popieram Phantom i zycze wielkiego powodzenia. Mysle ze mozecie pretendowac do najwyzszego podium...(o! Ale mi sie powiedzialo!:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinieneś najpierw pobawić się ogólną barwą całości a nie od razu tak detalicznie malować po kawałku. Mi się nadal najbardziej podoba pierwszy szkic i właśnie jego elementy powinny być wyeksponowane. Inaczej podobnie jak w pierwszej bitwie zagubisz przesłanie.

 

Jak to często podkreślasz - to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że mash pełną rację leander...ale to tylko moje zdanie :P

 

tym czasem updat...kosztował mnie on...pęknięciem jakiegoś kanałka z krwią w lewym oku...wygląda to jak zapalenie spojówki :( ale nie ważne...bitwa ważniejsza...:D

 

pozdrawiam...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wzgledem wykonania to mnie powala na kolana.

Ale jak mam wasza wizje dopasowac do tematu to juz mi jest ciezej :). Osobiscie nie widze tam milosci, nawet jesli to szaleniec :D:D.

Jakby byl temat futurystyczny jakis to pracka by byla i pod wzgledem wykonania i pod temat by podchodzila :). A tak bedziecie musieli sie troche napracowac zeby ta \"milosc\" pokazac (moim zdaniem of course)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger...Cyberpunk wszechobecny :D

 

Bremen dzięki..za miłe słowa....

 

co do wizji jest ona bardzo prosta...doktorek jak to doktorek nie jest typem macho :P jednak kiedy się zakochuje to po uszy...a żeby nie stracić tej miłości, żeby nie doprowadzić do rozłąki...konserwóje obiekty swojego pożądania...:) w ten sposób nikt mu ich nie odbierze :}

 

co do samego tematu bitwy...to prędzej wiersz można na ten temat napisać albo komix zrobić...a nie jedną statyczną wizję :)

 

pozdrawiam...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności