Skocz do zawartości

Mity i Legendy: "Arachne"


zbuffer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!!

Kolejny raz spróbuję coś skończyć na bitwę 3d:p

Niestety jeszcze mi sie to nigdy nie udało ale może tym razem....

Temat mi się bardzo spodobał bo mam od jakiegoś czasu taki pomysł i wreszcie go może zrealizuję.

Scena będzie przedstawiała boginię Arachne (tylko że w postaci pięknej kobiety a nie pająka) po której nagim ciele spacerować będzie obrzydliwy owłosiony pająk:) będzie sobie lażała na jakimś taki czarnym aksamicie przechodzącym w pajęczynę i w ogóle wszystko będzie w jakiejś ciemnej grocie. Co do szczegółów to planuję np. zrobić taki wielki cień pająka rzucany przez jakaś pochodnię czy coś na ścianę za "łożem".

Mam nadzieję, że nakreśliłem klimat mniej więcej...

 

Życzę wszystkim uczestnikom bitwy powodzenia i zapraszam do komentowania!

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tym razem wrzucam zarys otoczenia->jaskini. Tam gdzie widać jasne żółte światło będą nadtopione świece. U góry jest prześwit w skale, przez który wpada swiatło ale nie bezpośrednio tylko przez GI. Ściana na którą ono pada czyli ta na wprost będzie od góry porośnięta jakimś mchem itp i będą mokre zacieki na skale, cała jama ma być pełna pajęczyn, miejscami wilgotna i oślizgła:) Aksamit na "łożu" jakoś będę łączył z pajęczynami.

Co do ustawienia kamery i świateł to pewnie będą jakieś małe zmiany.

Zabieram się za rzeźbienie jaskini, potem pokażę wstępną siatkę kobietki jak ją skończę.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności