Skocz do zawartości

pierwszy sparing...


Ulsia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hi,

 

 

I oto twoja pierwsza praca CG ujrzała światło dzienne :). Gratuluję wytrwałości i nerwów przy pierwszej wojnie z myszką i shopkiem...

 

Oczywiście że wielu rzeczy można się przyczepić ale spójna forma, swobodna plama na spodniach, pedantyczne ;) włosy, dbałość o szczegółową fakturę na ciele i przede wszystkim bardzo mocna samokrytyka świetnie rokują na przyszłość. Sam bardzo wiele bym dał za taki debiut...

 

Uleńko jestem z ciebie bardzo dumny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miod, ktory polal Gotham troche mnie zemdlil, ale dobrego debiutu odmowic Ci Ulsiu nie moge:)

 

Kilka drobnych bledow anatomicznych, w tym brak prawego \"motyla\" + plaskosc wzoru na spodenkach to najbardziej , a jednoczesnie malo widoczne braki.

 

Eszz sie towarzystwo rozmalowalo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle nieźle....

moje rady - na przyszłość pomyśl nad kadrem. To znaczy wyobraź sobie inne ustawienie na przykład kamery, albo samego modela. W tym przypadku aż się prosi o więcej dynamiki :D

Jak na dłubane myszką to kawał dobrej roboty! Tak trzymaj Ulka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo graficzne podejscie, podoba mi sie kolorystyka, racja ze moglo by byc dynamiczniej, ale to jednak test i wiem ze myszka bardzo ogranicza, proponuje wiec zaczynac od szkicu olowkiem i ogolnie przedewszystkim rozwijac rysowanie i malowanie analogowe, a Szopa zostawic do uzytku do ktorego zostal przeznaczony, czyli obrobki, colagu itd. Perspektywa tez jest troche bledna, bo pan jest widziany bardziej z przodu niz z gory, a ring juz bardziej z gory, co powoduje fajny uproszczony efekt, ale nie wiem czy jest zamierzone. Ulsiu, pracuj dalej i pokaz moze co robisz olowkiem, zanim zabierzesz sie za PSa, bo wcale nie jest za dobrym pomyslem zaczynac wklasnie od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności