Skocz do zawartości

Co to zmiany na forum?


Gość obo

Rekomendowane odpowiedzi

Co sie stało z forum? Chodzi mi o przeglądanie wątków. Teraz jest strasznie beznadziejne. Wcześniej jak klikneło się na niebieski kwadracik przy tytule wątku, to przeskakiwało odrazu do pierwszego nieprzeczytanego postu, a teraz wyświetla się ten jeden post. I nie ma numerków z ilością stron przy tytule, gdzie można było sobie kliknąć na "Ostatnia strona" i było cacy, a teraz trzeba wejść w wątek i potem dobiero przeskoczyć na ost. stronę. To niby nic takiego, ale mnie strasznie to drażni.

 

I jeszcze strona się dłużej ładuje. Zastanawiam się czy to nie przez to okienko na góże strony ze skrótemi postów.

 

Sorry, ale mi się to wszystko nie podoba :|

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra jest spoko :)

Teraz wszystko działa poprawnie.

Wszedłem do opcji w panelu użytkownika i zapisałem ustawienia (nic nie zmieniając) i wszystko po staremu.

Zastanawia mnie dlaczego tylko tak się robiło, skoro nigdy w tych ustawieniach nic nie zmieniałem :/ Coś musiało się skaszanić...

 

Pozdro

I sorry za ten głupi problem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisial caly dzien? A kiedy wisial? Byly przerwy ... to prawda ...

obciazenie serwera jest dosc znaczace :(

 

Mysle, ze nie bedzie to przerwa dluzo. Wszystko powinno pojsc gladko. Jedynie kilka hackow ktore byly zagina zapewne i trzeba je bedzie pisac od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohoho robcie juz backupy rzeczy interesujacych :p

 

a co do nowosci to fajnie jakby na max3d bylo ibProArcade (hehe...) i uCash (cos jak reputacja, ale mozna by za to kupowac np. user title, albo wieksza rozdz. dla avatara etc..)

 

ttaaddeekk niewiem, chcialem byc oryginalny:P ale chetnie pogralbym sobie w jakies gierki w max3d.arcade, mozna turnieje robic i w ogole :> hehe...

 

mintrill uskopuj sie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauwazyłem kilka :D

1.Forum działa wolniej

2.Nieraz avatarki sie nie ładują

3.numery komunikatorow są nad przeniesione pod pasek reputacji ale trosze za wysoko a panel po lewej dalej jest szeroki :]

4.Mozna podpis miec z obrazka :]

5.Mozna zrobic multi cytat

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze inne ladowanie w trakcie wysylania wiad., bialy kolor tla jak sie kliknie na np.: szybkie menu (tego chyba nie bylo^^), teraz nie pamietam ale chyba byla linia miedzy reputacja/komunikatorem a online/raport, w (szybkie) szukaj jest "show thread i post" - tego tez chyba nie bylo, no i ogolnie jest nowa wersja silnika vBulletin 3.6.0^^

http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php?t=186803

btw. tego multiquota lepiej zmienic na cos ciemniejszego. chocby to: multiquoteoffkm5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mozesz zaznaczyc pare cytatow (zrobi sie czerwona ikonka) pozniej kliknac odpowiedz i wszystkie zaznaczone cycaty beda zacycatowane :p

 

no mi to nie działa cosik ;)

 

o co chodzi z ta multi quota, jak tego uzywac ? ;]

edit:

te białe tło - w szybkie menu i szukaj - do bani, psuje estyke :(

wogole cos dziwnie, szeroka przestrzen po lewej gdzie nazwa usera i reszta. jakos tak - ehh

 

klikasz w te ikony i wybierasz kilka, klikasz "CYTUJ" na byle jakim zaznaczonym poście i dziala ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Moim zdaniem obrazek w podpisie to zbędna, a nawet negatywna zmiana na forum. Ale będzie jak będzie... nie zginę od tego ;P

 

Pozdrawiam

 

Ps. Może jakąś sonde zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności